Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Lidé by se měli brát okolo pětatřiceti, to už mají rozum, radí Zdeněk Mahdal

Svatby v Benátkách - Lucie Benešovská a Zdeněk Mahdal Foto: Svatby v Benátkách - Lucie Benešovská a Zdeněk MahdalFoto: All

Zdeňka Mahdala ste mohli sledovat ve Svatbách v Benátkách jako ministra kultury, který si bere slavnou herečku. Tohoto temperamentního herce si můžete pamatovat i jako moderátora historické Prima jízdy. A málokdo ví, že Zdeněk Mahdal je muž, který má velikou slabost pro ženy.

...A tak i mnoho zkušeností s láskou. Zdeňka Mahdala už na kameře příliš často nepotkáte, věnuje se hlavně jako podnikatel svému dabingovému studiu. Nicméně, se s námi podělil o pár svých životních zkušeností, které během svého pestrého života tento pětinásobný otec nabral.

"Já jsem si svatbu v devatenácti letech už vyzkoušel a mladým bych to nedoporučoval. A v podstatě to vypadá, že se během historie mladí poučili a nežení se a nevdávají. Já bych jim poradil, ať si to ti dvacetiletí lidé rozmyslí a berou se třeba v pětatřiceti. To podepisuji, dnes už mladí mají trochu víc rozumu než dřív my." Co sám Zdeněk Mahdal obdivuje na ženách? "Já mám rád, když mě žena umí vyslechnout. To obdivuju, " prozradil.

Podívejte se na celý rozhovor:

Podobný názor na svatby jako Zdeněk Mahdal má i herecká legenda Oldřich Vízner. Podívejte se jaké jsou jeho argumenty proti svatbám obecně:

 

Článek

Svatby v Benátkách - Oldřich Vízner při zařizování svatby Foto:

Osobně bych svatby mladým nedoporučoval, říká Oldřich Vízner

V seriálu konečně provdal svou nehezkou dceru za amerického kovboje. I když se svatby cukrář Kyselý bál jako čert kříže. Myslel si totiž, že americkému kovboji přeskočilo,...


 

reklama