Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Lola řekne Milánkovi pravdu! Podívejte se na jeho reakci!

Když Lola uvidí, jak si Milánek veze v kočárku malého Robina z babyboxu, nevydrží to a řekne mu celou pravdu. Podívejte se na to, jak zareaguje Milánek, který má plnou hlavu dětí. Bude to definitivní rozchod?

Milánek se stále snaží přemluvit Olgu, aby s ním adoptovala malého chlapečka z místního kojeneckého ústavu. Pozve ji do parku a přijede s kočárkem. Lola je v šoku, tohle vůbec nečekala. Myslela si, že Milánka zpracuje a zmanipuluje ho tak, aby už o dětech ani přemýšlel. Ambiciózní Lole ovšem něco poprvé pořádně nevyšlo. Ve vzteku mu prozradila svoje tajemství. Vše o potratu, o sterilizaci a také o tom, že o dětech nechce ani slyšet. Lola nikdy děti nechtěla.

Biologické hodiny netikají jen ženám

Milánek ztropí takovou hádku, že se nedokáže vyvarovat ani sprostých slov. Postavě Václava Noida Bárty prostě vysloveně tikají biologické hodiny a po dítěti touží. Jestli se vám zdá, že mateřskými touhami oplývají pouze ženy, možná budete překvapeni. Noid se nám v rozhovoru zmínil, že on sám to zažil také.

Podívejte se na celý rozhovor:

Článek

Noid a Alice Bendová  Foto:

Biologické hodiny tikaly i mně, přiznává Noid

"Milánek má všechno, peníze, přítelkyni, jen ty děti mu chybí," vysvětluje představitel seriálového trenéra a podnikatele, Václav Noid Bárta. Ten nám prozradil, že...

reklama