Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Mám dvě možnosti, vysvětluje Filip Elišce

Filip už ví, že Olga je zase sama Foto: Filip už ví, že Olga je zase samaFoto: archiv Prima

Filipovo život je teď zcela naruby. Má se starat o své čerstvě nabyté děti, zároveň musí zachránit svoji vlastní firmu před krachem. V životě už mu podle něj zbývají vlastně jen dvě možnosti. Podívejte se na video.

Ve čtvrtečním 65. dílu Svateb v Benátkách se José stavil za Filipem, protože chce vidět testy otcovství, které zatím ještě nikdo kromě Olgy neviděl. Filip je čerstvě přestěhovaný u své matky, takže neví, kde co má. V úterním dílu se José dokonce rozhodne domluvit Elišce, aby testy otcovství skutečně našla.

A to není jediný Filipův problém. Filip se dostal se svojí stavební firmou do zacykleného kolotoče. Kdy mu neplatí firmy a on nemůže platit ostatním firmám. Jeho stavební firma se tak bleskovým tempem potápí. Eliška si naivně myslí, že to musí mít jednoduché řešení. Filip ji ve své nepříjemné náladě řekne, že situace má pouze dvě řešení. Nic veselého to ale nebude.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20. 15!

Podívejte se na exkluzivní sestřih z úterního dílu:

Článek

...vyústí v něco víc:-) Foto:

David a Hanka se políbí. Povede to dál?

Úterní 66. díl Svateb v Benátkách bude hlavně o příběhu Davida Grábnera. Ten před nějakou dobou vzal do své ordinaci na praxi svůdnou Hanku, medičku. Jejich vztah ovšem...

reklama