Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Máme pro vás něco roztomilého pro čtvrteční odpoledne - bonus!

43. díl Svateb v Benátkách bude i přes výrazné zpovědi některých postav odlehčenější než předchozí díly. My jsme pro vás vybrali jednu vtipnou scénu Ivana a Káji, kteří šli mudrovat do hospody. A jak to dopadlo, na to se podívejte sami.

Divácia divačky Svateb v Benátkách byli trochu zaskočení, že první tři premiérové díly seriálu byly poněkud dramatičtější, než většina celé první série. Logicky se totiž v první sérii nakouslo několik vážnách témat, které musí eskalovat právě na začátku série druhé. Dramatické otcovství dvojčat narušilo Romeovy problémy s mafií, nemluvě o Lence a jejím tajemství, které dnes konečně přizná.

Vážná témata sice nezmizí, ale budou pojatá humorně. My jsme pro vás vybrali scénu Ivana a Káji. Během čtvrtečního dílu uvidíte mnohem víc humoru než budete čekat:)

A teď se podívejte na jednu nepovedenou klapka Petry Hřebíčkové:

Článek

Svatby v Benátkách (2) bonus Foto:

Bonus: Petra Hřebíčková v koncích!

Po první epizodě druhé řady Svateb v Benátkách pro vás máme i veselou klapku. Tentokrát došlo i na nejmilejší Petru Hřebíčkovou, kterát tak trochu zapomněla jméno ve své...

A jednu novinku o Petře Hřebíčkové:

Článek

Olga Drozdová Foto:

Hvězda Svateb v Benátkách, Petra Hřebíčková, čeká své první dítě!

Herecká rodina primáckého seriálu Svatby v Benátkách se může těšit na první miminko. Petra Hřebíčková, která hraje hlavní hrdinku Olgu, je těhotná. A my gratulujeme!

Svatby v Benátkách můžete sledovat na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

reklama