Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Měl Romeo na Islandu známost?

Roman si chce promluvit Foto: Roman si chce promluvitFoto: archiv Prima

Když se ve dveřích zničehonic objeví Romeo, který měl být v tu chvíli na Islandu, Olga netuší, která bije. Romeo si chce s Olgou promluvit, a tak se pozve na večeři. Pro děti má dárky a také fotografie. Ty ovšem prozradily, že si na Islandu opravdu užíval...

Zjevení Romea se nese ve velice nervózním duchu. Je vidět, že Olga s Romeem sice vztah oficiálně ukončila, ale srdce má pro něj ještě otevřené. Romeo také netuší, jakého postoje se od Olgy může dočkat. Řešení odkládají až ne večer, kdy Olga uvaří večeři a Romeo přinese dvojčatům dárky z cestování.

Děti se nemohou nabažit Romeovo vtípků a dárků, zatímco Olga jen nervózně pochoduje po kuchyni a analyzuje každé Romeovo slovo. Island byl daleko a Romeo ji opustil v podstatě ze dne na den. Olze je jasné, že Romeo bude chtít znovu obnovit vztah. Nabízí se ovšem otázka, jestli to Romeo neudělá znovu? Co k němu vlastně Olga cítí? Vypadá to, že sama neví.

Když Romeo ukazuje dětem fotky, do jeho sbírky z cestování se připlete i fotka, kde je Roman nahý. Je zcela jasné, že ho fotil někdo jiný. Olga hned zbystří.

Je možné, že si tam Romeo našel novou známost? Podívejte se na jeho reakci.

Anketa

Měl Romeo na Islandu známost?

 

 

 

reklama