Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Minulost dožene postavu, u které byste to nečekali, tvrdí režisér Svateb v Benátkách

Již 10. února uvidíte druhou sérii Svateb v Benátkách. Tu má režisérsky pod palcem Ján Novák, který nám o nových epizodách a hlavně budoucnosti postav prozradil maximum. Podívejte se na rozhovor.

Konec první série Svateb v Benátkách skončil několika neuzavřenými životními kapitolami seriálových postav. Vzpomeňme si jen na Olgu Drozdovou, kterou čeká v druhé řadě nejspíš pěkný očistec. Přizná, kdo je opravdovým otcem dvojčat? A co José, Romeo? Dostane Filip Krejza svým testem otcovství to, co chtěl? Nemluvě o Lence, která se dostane do velice prekérní situace.

 

Otcovství a nové lásky jako jedno velké téma

Energický Ján Novák nám v rozhovoru prozradil, že otcovství bude jedno velké téma pro druhou sérii.  Pokračování Svateb bude podle režiséra, který je podepsaný i pod sitcomem Comeback (a zároveň pod desítkami dokumentů) trochu více dramatické: "Projeví se i některé hříchy z minulosti u postavy, u které byste to absolutně nečekali, stejně tak se objevují i nové lásky a nové nečekané vztahy," prozrazuje.

Ján Novák v akci Foto: Ján Novák v akciFoto: archiv Prima

I když postavy rodičů Olgy zůstávají neměnné, vztahy mezi ostatními postavami se budou měnit. Tak jak je v životě zvykem. Stejně tak pan režisér upozornil i na majetkové změny v seriálu. Bude se snad zase něco dít se svatebním salonem? K tomu Ján Novák jen tajemně dodává: "Ten, kdo vlastnil, o majetek přichází a ten, kdo nevlastnil, majetek získává."

Petra Hřebíčková, která hraje hlavní postavu, byla ve vypravování o budoucnosti své postavy trochu skoupá na slovo, ale zásadní informaci prozradila, podívejte se:

Stejně tak nám o druhé sérii něco prozradila i Hana Gregorová, která hraje Olžinu matku:

reklama