Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Mužské důkazy lásky na sedm způsobů

Svatby v Benátkách - tetování Foto: Svatby v Benátkách - tetováníFoto: archiv Prima

"Ty všechno musíš hnát do extrémů!" rozčiluje se Libuše kvůli Aloisovi, který si po jedné nemilé eskapádě nechal vytetovat její jméno na lýtko. V sedmdesáti letech. Muži dokážou vyjádřit lásku ke své milované někdy opravdu nevšedními způsoby. Podívejte se na ty normální

Pokud si trochu upravíme pořekadlo Dr. Plzáka: zatloukat, zatloukat, zatloukat, výsledek bude: žehlit, žehlit, žehlit. Muži žehlí svoje průšvihy často, nejčastěji ve chvíli, kdy je rozvod či rozchod na spadnutí. Je to chvíle, kdy se konečně zvednou z gauče, odloží pivo vytáhnou tepláky a jdou dělat opravdové muže.

Takový případ nedávno zažil i Alois Drozd ve Svatbách v Benátkách. Jeho žárlivé scény už přestaly Libuši bavit, a tak se odstěhovala k dospělé dceři Olze. A Alois se rozhodl Libuši důkladně dokázat, jak moc ji miluje...

1) Vytetuje si vaše jméno na tělo

V mládí to je ten nejlepší nápad, jak si k sobě připoutat na čtvrt roku vaši drahou polovičku. O pár let později si už ani nepamatujute, jaká ta Lenka vlastně byla. Tohle udělal i Ladislav Potměšil pro svou seriálovou manželku Libuši.

Ladislav Potměšil s tetováním Foto: archiv PrimaLadislav Potměšil s tetovánímFoto: archiv Prima

Ve skutečnosti Ladislavu Potměšilovi jméno Libuše na nohu natřenou gelem používaným při skutečném tetování nakreslil rekvizitář speciální fixou. „Tetovat jsem se v životě nenechal a ani nikdy nenechám. Co jsem kdy udělal kvůli ženě bláznivého? Myslím, že pořád dělám něco bláznivého. Seriálový Alois řekl, že muž musí ženu neustále překvapovat, ve dvaceti i v sedmdesáti. V tom s ním naprosto souhlasím,“ směje se Ladislav Potměšil.

2) Zazpívá vám, i když mu to strašidelně nejde

Zpívat mu zakázali už na základní škole a tento zákaz platí až doteď. Přesto se rozhodne zazpívat vám serenádu jenom proto, aby si byl jistý, že ho milujete.

3) Zatancuje si s vámi, i když mu během tanečních s podežřením na epileptický záchvat volali pravidelně sanitku

Muži a tanec? Zajímavá kombinace, která, když se podaří, je to druhá nejlepší činnost, jež s mužem můžete dělat.

Pokud se nepodaří, musíte ocenit snahu. Snaha se totiž počítá! Takže až na vás vybalí jeho taneční kroky, nesmějte se. Učil se to pravděpodobně čtyři měsíce potají před zrcadlem.

6) Koupí vám něco velice, ale velice materiálního

Zlatokopky zaplesají a ženy, které tvrdí, že diamanty jsou ti nejlepší přátelé také. Ivan třeba v záchvatu role "dokonalý manžel" koupil Marice auto. A to také není k zahození!

Ivan koupil Marice auto Foto: archiv PrimaIvan koupil Marice autoFoto: archiv Prima

7) Vymyslí dárek, který byste v životě nečekala

Vězte, že ta sušička na ovoce, na kterou se práší, nebyla náhoda. Lampička ve tvaru slona také. Stála za tím tvrdá práce a lámání si hlavy, čím přesně vás překvapit. Alois koupil Libuši kupříkladu kozu. Jen tak.

A Rozárka (Venuše) je teď seriálová hvězda:-) Foto: archiv PrimaA Rozárka (Venuše) je teď seriálová hvězda:-)Foto: archiv Prima

reklama