Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Návod, jak vyžehlit jakýkoliv průšvih (podle Filipa Krejzy)

Svatby v Benátkách - koláž Filip Foto: Svatby v Benátkách - koláž FilipFoto: archiv

Doma s vámi nemluví ani klika u dveří? Je na čase si svoji drahou polovičku naklonit zpět, jinak vám udělá ze života peklo (ověřeno). Po včerejším úspěchu Filipa Krejzy se můžete inspirovat u něj.

Pokud vaši tichou domácnost narušuje už jenom pasivně agresivní bouchání dveří v bytě, je na čase s tím něco udělat. Nezáleží na tom, jestli jste měli pravdu (s nějvětší pravděpodobnosttí jste ji asi určitě neměli), nebo co jste neudělali/udělali, řiďte se heslem, že všechno je vyžehlitelné. 

Filip Krejza ze seriálu Svatby v Benátkách by o tom mohl vyprávět. Filip je "slibotechna", která se svýma modrýma očima umí zázraky, jen ne se rozvést s vlastní ženou, aby mohl být po roce skrývání s Olgou. Olga se tentokrát rozhodla, že už nehodlá být milenkou a s Filipem se rozešla. A v tom mu to došlo! Bez Olgy nemůže žít. Filip se začal snažit a i když to nevypadalo, že by se mu to povedlo, nakonec svými romantickými gesty Olgu získal zpátky. Byl to pot a dřina, ale vyplatilo se.

Pojďte se s ním poučit, jak získat zpět ženu svých snů, která v tom lepším případě momentálně reaguje na vaši existenci asi takhle:


1) Zjistěte důvod, proč je naštvaná

Pokud ji nepodvádíte, nezapomněli jste na její narozeniny, máte rád její kamarádky (plus maminku) a vracíte se z hospody domů tak, že vás stále pozná... zjistit příčinu bude asi nejtěžší věc, která vás v tomto procesu nemine. Vzpomenňte si, co jste řekli o její rodině a zkontrolujte diář. Bůh s vámi.

2) Květina je první, ale bezvýznamný krok, který nemůžete přeskočit

Nejdřív květina... Foto: archiv PrimaNejdřív květina...Foto: archiv Prima

Pokud nejste úplný břídil, určitě víte, jakou květinu má vaše nejdražší nejraději. Ne vždy to musí být totiž rudé růže. Nemusí to být puget, stačí malá roztomilá květinka. Pokud žehlíte menší malér, musíte se připravit, že první darovaná kytice po deseti letech vztahu v partnerce může vyvolat další důvod podezření z daleko většího průšvihu, než toho, který právě žehlíte. Risk je zisk, a pokud máte čisté svědomí, jděte do toho.

Byla její reakce asi taková?

Pokračujte v návodu dále.

3) Buďte otravní až otravně zamilovaní

V domě je svatební salon a zubní ordinace Foto: archiv PrimaV domě je svatební salon a zubní ordinaceFoto: archiv PrimaSamozřejmě, že květina nic nespraví, váš průšvih budete mít i tak na talíři pravidelně několik let, ale za to usmiřování to stojí. I když jí květina nevykouzlila hned úsměv Julie Roberts, nic není ztraceno. Pokuste se být otravní. Pište zamilované a omluvné esemesky, posílejte dál květiny, kupujte roztomilá štěňátka a bombardujte její kamarádky, aby nenápadně zmapovaly její emoční škálu naštvanosti.

Pamatujte, že na její: "Nenávidím tě!" je vždycky ta správná odpověď: "Miluji tě!"

Stále nic?

Je čas přejít na tvrdší kalibr.

3) Buďte jí co nejblíže

Zapsal se jako trenér fotbalu, kde jsou její děti Foto: archiv PrimaZapsal se jako trenér fotbalu, kde jsou její dětiFoto: archiv PrimaI kdyby to znamenalo jít s ní na manikúru k Máně. Protože pokud vám stále neodpustila, budete se muset opravdu hodně snažit (pokud jste se zasekli u bodu č. 1 – asi to nebudou zapomenuté narozeniny). Vzpomeňte si, co má nejraději. V případě Olgy v seriálu to byly její děti, které Filip využil k tomu, aby byl Olze blízko. Prostě je začal trénovat ve fotbale.

Ani trénovat její děti nepomohlo?


Obrňte se pevnými nervy a postupujte dále...

4) Buďte její zachránce

... úplně opilou... Foto: archiv Prima... úplně opilou...Foto: archiv PrimaŠpatný den v práci? Namasírujte jí záda, uvařte čaj a pozvěte na večeři. Pokud se opije s kamarádkami, nechte svoje názory před prahem bytu. Připravte jí ráno růžovou tabletku záchrany, spoustu vody, snídani a na nic se neptejte.

Nebojíte se žahnutí medúzy? Zkuste jí druhý den na oko vyčinit, že se o ni bojíte a že se jí mohlo v noci, kdy se vracela zlitá jako mužik, něco stát. Uvidí, že o ní máte starost. Zatímco vy dostanete dalšího bludišťáka odpuštění k dobru.

Stále nic?

V tom případě vám zbývá jediné.

5) Uspořádejte svatbu

Svatby v Benátkách - Olga ve svatebním Foto: archiv PrimaSvatby v Benátkách - Olga ve svatebnímFoto: archiv Prima

Květiny nepomohly, roztomilá šteňátka také ne, ani společná manikúra ne, tak máte velký problém. A právě teď přichází Filip Krejza se svým nápadem, který by si měl nechat patentovat. Přišel do práce své milé a zmínil se, že připravuje jejich svatbu. Olga neměla slov. A pokud už vy za sebou jednu máte, zkuste udělat stříbrnou, zlatou nebo prostě oslavte ve velkém vaše výročí partnerského svazku. Žádné oko nezůstane suché.

Chcete vidět mistra žehlení v praxi? Podívejte se na sestřih těch nejlepších gest Filipa ve videu:

Článek

Odprošování se mu viditelně povedlo Foto: archiv Prima

Sestřih romantických gest Filipa Krejzy!

Filip Krejza má jedinou vadu. A to jeho manželku. Jinak tenhle urostlý chlap dokázal, že mu na Olze záleží. Normálně by mohl lusknout prsty a všechny ženy byly jeho. U ...

reklama