Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Necháš si to? První scéna z druhé řady Svateb je venku!

Lenku čeká v druhé sérii Svateb v Benátkách řešení velkého problému. Milenecký poměr s Bromem nebyl bez následků. Lenka je těhotná, otcem je nejlepší kamarád jejího přítele Davida Grábnera. Co na to Brom?

Druhou sérii Svateb uvidíte již příští týden 10. února ve 20.15 na Primě, my jsme pro vás připravili několik scén z nových dílů!

Tentokrát pro vás máme scénu, kdy se Lenka konečně setká s Viktorem, aby mu mohla říct tu skvělou novinu. "Jsem těhotná," oznámí mu Lenka a Viktor jí jen pogratuluje. To je asi tak jedno velké shrnutí citů Viktora k Lence. Naprostý chlad. Viktor osobně už má viditelně se svou bývalou milenkou všechno vyřešené. Zato na Lence zůstane obrovské rozhodnutí, které jí může změnit život.

V tu chvíli ještě Lenka nečeká, že jí David potají plánuje svatbu. Řekne Lenka ano?

Pamatujete si ještě vztah Lenky a Davida? Jak to všechno začalo a co všechno se v jejich vztahu pokazilo?

Článek

Svatby v Benátkách - David a Lenka Foto:

Nejdůležitější okamžiky vztahu Davida a Lenky

Kromě Olgy Drozdové a jejích dramatických vztahů můžete ve Svatbách v Benátkách také vídat zubaře Davida Grábnera a jeho patálie s přítelkyní. Pro život nepoužitelný David...

Článek

a ženatý muž s mnoha milenkami Foto:

Bonus: Brom si nebere servítky a brutálně setře Lenku

"Poslední dobou si se ke mně choval pěkně hnusně," říká Lenka Bromovi ve chvíli, kdy se poprvé po dlouhé době spolu ocitnou sami. Brom má ovšem na všechno odpověď. A ne...

 

reklama