Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Nehasit, hořím! Zákulisí scény s Andreou Verešovou

Krásná Andrea Verešová se sice modlila, aby scéna s hořením svatebních šatů, které měla v ten moment na sobě, skončila co nejrychleji. Koneckonců, mohla se opakovat jen dvakrát, protože návrhářka Tatiana Kovaříková identické svatební šaty ušila pouze dvoje...Jak to vypadalo během natáčení?

Andrea Verešová v roli Mirky Vopičkové již během prvních scén málem uhořela. Tedy jen v seriálu, ale stejně. Vypadá to, že Andrea Verešová je pro svoji hereckou roli přímo zapálená. Modelka si zahraje roli nevěsty a novomanželky, jejím manželem není nikdo jiný než temperamentní Ernesto Čekan. Toho temperamentu využije samozřejmě i před kamerou. Už teď vám můžeme pozradit, že seriálovou dvojici uvidíte častěji...

Rozhovor s Andreou Verešovou jste mohli vidět už ve VIP Zprávách.

Článek

Andrea hoří Foto: archiv Prima

Andrea Verešová bude nevěsta-kaskadérka!

Už zítra večer se budete moct podívat na první díl nového primáckého seriálu Svatby v Benátkách. A uvidíte v něm hned také první svatbu, při níž půjde snoubence, kterou ...

Na řadu měla přijít kaskadérka, nakonec to byla Andrea

My jsme však byli přímo u toho, jak se upálení nevěsty natáčelo. Podívejte se na video, které vám odpoví, jaká je atmosféra na place. "Bylo to velmi dramatické. Do konce jsme museli požádat i o asistenci kaskadérky." přiznává Andrea, která se na začátku prý trochu bála. O to větší stres to byl pro celý štáb, protože svatební šaty byly pouze dvoje a v roli nevěsty byla v podstatě neherečka, ačkoliv velice šikovná Andrea Verešová. Scéna se tedy musela povést maximálně napodruhé.

Podívejte se na zákulisí natáčení celé scény a rozhovor s Andreou ihned po uhašení!

dokonalý make-up musí být i při hoření:-) Foto:

Pokud jste scénu neviděli, můžete se na ní podívat znovu již v úterý ve 20.15 na Primě. Z velkého zájmu diváků opakujeme premiérový díl!

reklama