Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Myslíte si stejně jako Lola, že Češi svatby odbývají?

Lola se ve čtvrtém díle vrátila z americké svatby plná energie. Hlavně proto, že svatba byla nabitá pozitivní energií a zábavou. Tihle svatebčané si prostě uměli užít i takovou formální akci, jak někdy svatba může působit. Jak je na tom se svatbami okolní svět?

Nikdy není dost inspirace, kterou můžete sebrat ze všech koutů světa, abyste si vytvořili svatbu podle vlastních preferencí. Že svatbu děláte hlavně pro své blízké, abyste jim ukázali svou lásku a formálně ji ztvrdili? To už je dávno passé. Dnešní svatby mají nápad, který spojuje jednotné téma svatby. Milujete s partnerem potápění? Proč se nevzít pod vodou? Dnes je přeci možné naprosto všechno. Neosobní radnice totiž pomalu ale jistě vycházejí z módy. Můžete se vzít na bílých plážích někde v tichomoří, stejně jako na staré hájovně u lesíku, kde jste si dali první pusu.

Anketa

Berou Češi svatbu pouze jako formalitu?

Téma kouzelnické svatby

Dnešní svatby mají jen jedno jediné pravidlo - celý den si užít, jak jen můžete. Je to váš den, který neděláte pro nikoho jiného než pro sebe. Stejně jako to udělala dvojice v Anglii, které spojuje fanouškovská láska ke knižní postavě kouzelníka Harryho Pottera.

Článek

Svatební fotografie jsou hravé a ani na nich nezapomněli novomanželé na prvky z Harryho Pottera. Foto: profimedia.cz

Milujete Harryho Pottera? Svatba ve stylu kouzelnického hrdiny…

Fanoušci chlapce, který přežil, se počítají na miliony, vždyť kdo by Harrymu Potterovi dokázal odolat. A hlavně kdo by nepodlehl úžasným rekvizitám, které J.K. Rowling tak ...

Stylových témat však může být o dost víc. Jak uvidíte, fantazii se meze nekladou:

Článek

Nejabsurdnější svatební témata

Svatba nesmí být nuda! Podívejte se na nejabsurdnější svatební témata

Bílé šaty a smoking? Pro někoho až moc velká nuda. Podívejte se, jak si někteří svatebčané vysnili svůj velký den.

Zajímavé obřady, hostiny, inspirace na dorty, ale i formální rady, jak uspořádat svatbu svých snů, najdete na našem novém webu Navždy spolu!

Na tento web můžete nahrát i fotky ze své vlastní svatby. Inspirujte tak ostatní!

 

Článek

Svatba na pláži Foto: thinkstock.com

Svatba v zahraničí: Romantika na pláži, ale i úřednické martyrium

Toužíte po svatbě v cizině? V italských Benátkách, Londýně nebo na exotické pláži v Tichomoří? Poradíme vám, co zařídit na úřadech, aby vše proběhlo tak, jak má.

Článek

Vše nachystané...obřad na zahradě může začít Foto: thinkstock.com

Svatba v parku, na lodi nebo jiném netradičním místě: Jak ji zařídit?

Nechcete se brát na radnici ani místech, kde se běžně oddává? Máte své vlastní sny o tom, kde byste si chtěli vyměnit prstýnky a říci „Ano“? Poradíme vám, co všechno pro ...

reklama