Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

VIP zprávy vás provedly Svatbami v Benátkách. Jakou veselku měla Laďka Něrgešová?

Svatby v Benátkách vám představí Laďka Něrgešová Foto: Svatby v Benátkách vám představí Laďka NěrgešováFoto: archiv Prima

Moderátorka Laďka Něrgešová provede dnes večer speciálem VIP zpráv, které divákům nabídnou exkluzivní informace o novém seriálu TV Prima Svatby v Benátkách. Studio symbolicky vzniklo v ateliérech v pražských Jinonicích, kde se seriál točí.

Laďka Něrgešová pozdraví diváky VIP zpráv v bílých šatech, které svým provedením navodí slavnostní až svatební atmosféru. Takový ostatně bude i nový seriál TV Prima Svatby v Benátkách, který se na obrazovkách objeví už brzy.

„Šaty, které jsem na sobě měla, nebyly úplně standardně svatební, ale i tak jsem si to v nich užila. Byl to takový svatební speciál, štáb si to taky pochvaloval, hlavně proto, že to byla práce, kterou v této podobě normálně neděláme. Logicky. A mohli jsme vymýšlet různé věci. A já mám moderování bez čtecího zařízení ráda,“ líčí Laďka Něrgešová.

„Natáčení mi nepřipomnělo ani tak mou vlastní svatbu jako spíš dobu, kdy jsem do podobných ateliérů chodila točit seriály. A uvědomila jsem si, že mi to vlastně docela chybí,“ smála se.

Laďka Něrgešová si zavzpomínala i na svou svatbu Foto: archiv Prima

Laďka Něrgešová si zavzpomínala i na svou svatbu. Foto: archiv Prima

Laďka Něrgešová je vdanou paní už několik let, své „ano“ řekla manželovi Jaroslavu Pleslovi 14. července 2007 v Praze.

„Svůj vlastní svatební den jsem si opravdu užila, navíc to není tak dávno. Letos máme sedmé výročí. A jestli bych byla pro opakování svatebního slibu? Nevím, jak za pár let, ale teď bych určitě řekla ne. A vím jistě, že by mě s tím manžel poslal do háje, na tom se shodneme. Samozřejmě respektuju lidi, kteří se pro opakování slibu rozhodnou po určité životní etapě, ale já sama v tom nic atraktivního neshledávám. To napětí a oslava toho společného rozhodnutí už by tam prostě nějak nebyla,“ dodala moderátorka.

Vše o novém seriálu se dozvíte ve VIP zprávách Foto: archiv Prima

Vše o novém seriálu se dozvíte ve VIP zprávách. Foto: archiv Prima

Speciál VIP zpráv k novému seriálu TV Prima Svatby v Benátkách startuje v 19:55. Hostem Laďky Něrgešové bude herečka Alice Bendová, která si ve Svatbách zahraje jednu z hlavních rolí. V rozhovoru mimo jiné prozradí, jestli by se chtěla znovu vdávat.

reklama