Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Nový Dan je budoucí hvězdou, tvrdí o výměně režisér Ján Novák

Během premiéry prvního dílu druhé řady si většina diváků všimla změny obsazení jednoho ze seriálových dvojčat. Seriálového Dana hraje jiný herec než v první řadě. Jaký důvod za tím stojí? Vše nám vysvětlil režisér Svateb v Benátkách Ján Novák.

Seriálového Dana, syna Olgy Drozdové, hrál celou první řadu talentovaný Kryštof Zapletal. V druhé řadě ho bohužel neuvidíte. Obměna herců je to nejzazší řešení, ke kterému v případě Kryštofa muselo dojít. Kryštof je totiž kromě svědomitého herce také školou poviný a natáčení seriálu se bohužel nedalo sloučit s jeho školním rozvrhem.

"Nového" Dana hraje Adam Drábek, o kterém režisér Ján Novák říká, že to je budoucí hvězda: "Adam má za sebou několik hereckých zkušeností. Naposledy jste ho mohli vidět třeba i v úžasné pohádce Tři Bratři od Jana Svěráka," prozrazuje režisér Ján Novák.

Adam Drábek hraje ve Svatbách v Benátkách Foto: Adam Drábek hraje ve Svatbách v BenátkáchFoto: All

Seriálová dvojčata budou pro druhou řadu stěžejním tématem. Tvrdá hra o jejich otcovství teprve začíná. Zatímco je stále vychovává jako otec José, Filip si se svým testem otcovství na malého Dana a Emičku už připravuje výchovné metody. José Pivoda ovšem nevypadá, že by se vzdal bez tvrdého boje.

Článek

Seriálová dvojčata Foto:

8 věcí, které nevíte o seriálovém Danovi z 2. řady Svateb v Benátkách

Fanoušci Svateb v Benátkách si nemohli nevšimnout nového kluka, který v druhé řadě oblíbeného primáckého seriálu převzal roli Dana Drozda, syna Petry Hřebíčkové. Jmenuje...

 

Co se bude dít s dětmi, to uvidíte již tento čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Článek

Lenka s Davidem se berou! Foto:

Exkluzivní sestřih z následujícího dílu Svateb v Benátkách!

Úterní večer patřil premiéře první epizody druhé řady Svateb v Benátek. A co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách? Lenka sice řekla ano Davidovi, nicméně ji pěkně hlodá...

 

reklama