Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

O čem bude osmý díl v novém vysílacím čase? Nový muž v životě Olgy!

Svatby v Benátkách od tohoto týdne uvidíte v novém vysílacím čase, tentokrát se na ně můžete těšit každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě. Což znamená, že už za dva dny uvidíte další díl! Vytvořili jsme pro vás speciální sestřih toho, na co se můžete těšit.

V osmém dílu Svateb v Benátkách uvidíte několik nových postav! Olze se do života vrátí zapomenutá minulost. Charismatický José Pivoda, malíř a fotograf, se pokouší vrátit do jejího života. Všechno je ale trochu jinak, než tomu bylo před deseti lety, když se viděli naposledy. A Olga má z tohoto přízraku minulosti oprávněný strach.

Svatby v Benátkách - José s Romeem Foto: archiv Prima

Svatby v Benátkách – José s Romeem. Foto: archiv Prima

Na obrazovku se ve vedlejší roli vrátí oblíbenkyně diváků seriálu Cesty domů, Jitka Smutná. Ta si zde zahraje pošťačku Boženku a zároveň kamarádku Libuše Drozdové. Společně tak odhalí, kdo je Libušin amant, který ji posílá milostné dopisy. Na statku je o to větší radost, když se konečně z psychiatrické léčebny vrátí Ivan. A vypadá, že chce plný elánu nakročit zpátky do svého života. Je plný elánu. Dokonce změní i vztah k Marice. Hospitalizace mu viditelně pomohla.

Svatby v Benátkách - Švandová s Noidem Foto: archiv Prima

V seriálu také uvidíte novou mileneckou dvojici. Tentokrát trochu nezvyklou, protože půjde o postarší milionářku, která se rozhodla užívat si života. A tak má mladého zajíčka. Dvojici si zahraje velice vtipná dvojice Jana Švandová a Václav Noid Bárta. Máte se na co těšit, protože ti dva by mohli hrát novou komediální dvojku. Jsou neuvěřitelně zábavní.

Podívejte se na ten nejlepší sestřih. To vše a mnohem více uvidíte již toto úterý ve 20:15 na Primě.

Nezapomeňte, že Svatby v Benátkách mají nový vysílací čas!

reklama