Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

O čem budou čtvrteční Svatby? Dívčí válka začíná

Marice pomáhá v přestěhování nejen Alois, ale i José Foto: Marice pomáhá v přestěhování nejen Alois, ale i JoséFoto: archiv Prima

Ve svatbách v Benátkách se stane katastrofa. Eliška přišla o své vymodelné děti, o které se s Filipem snažili tři roky. Filip se kvůli dětem k Elišce dokonce vrátil. Zatímco Ivan dál pokračuje ve svém mileneckém poměru všem na očích.

Ve čtvrtečních Svatbách v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15 paní Krejzovou, která málem zkolabovala na schodech. Najde ji Olga s dětmi. Domovnice je v šoku, protože Eliška potratila svoje dvojčátka. Olga paní Krejzové pomůže nahoru a rozhodne se jít podpořit Filipa, který musí být zcela zničený. Na děti se hrozně těšil i po všech mileneckých peripetiích s Olgou. Byl rozhodnutý stát se skvělým otcem...

Olga je v šoku, když jde podpořit Filipa a najde ho přiopilého společně s Ivanem a Milánkem v jeho domě, myslela si, že bude smutný. Filipovi se nakonec všechno podaří naštvané Olze vysvětlit, ta ho pozve na oběd. Romeovi nic neřekne... a to bude takový malý ohýnek na střeše.

Romeo se samozřejmě cítí ohroženě a žárlí, protože ví, že Olga má pro Filipa pořád speciální místo ve svém srdci. A navíc, Romeo si s dětmi vede pořád stejně, ovšem dvojčata si začínají čím dál tím více zamilovávat rodiče Romea, kteří to s dětmi viditelně umí.

Na Špičce se ovšem dějí věci. Marika se minule probudila nahá vedle Josého. Jak bude jejich romance pokračovat? Kromě sexu na jednu noc si však užije spíše nepříjemné zážitky. Na statku je stále Ivanova milenka, která se rozhodla se tam zabydlet. Marika se odstěhovala do jiné části statku, i tak však mezi těmi dvěma vzniká pořádná dívčí válka.

Z Ivanovy mladičké milenky není nadšený ani Alois a Libuše, Alois dostane za úkol si s Ivanem promluvit jako chlap s chlapem. A Ivan? Ten prostě dostane jasné ultimátum. Alois má kromě svého syna i jiné starosti – pečlivě trénuje na blížící se Prostřeno!

Marika se přestěhovala do vejminku Foto:

 

Lence se stále nedaří odpoutat se od Viktora, který je s Davidem jedna ruka. Na svatbě se jim dokonce povede přilepit se vteřinovým lepidlem k nevěstě. A Lenka si vyslechne jejich kamarádský rozhovor o nikom jiném než o ní samotné. Příjemné to nebude...

Podívejte se na Svatby v Benákách už tento čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama