Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Olga chce usnadnit Kamile začátky s Romeem. Sama sobě však ublížila.

Olga se potká s Kamilou Foto: Olga se potká s KamilouFoto: archiv Prima

Olga se s Kamilou sice už potkala, ale to ještě nic neznamenalo. Když se Kamila objevila ve dveřích svatebního salonu během pauzy na oběd, Olze všechno došlo. To, co udělala poté, však bolelo hlavně ji.

Olga sice byla ta, která dala Romeovi sbohem, ale její srdce se ještě rozhodně nevyléčilo. Zato Romeo se jako správný chlap viditelně vyléčil velice rychle. Po návratu z Islandu, kdy mu došlo, že Olga s ním už jako partnerem nepočítá, se rozhodl jednat jako podnikatel a tvrdě pracuje na vytváření internetové seznamky. V posilovně potkal krásnou a elegantní Kamilu a vypadá to, že jejich vztah jen pokvete. Zatímco Olga bude sedět po večerech sama se sklenkou červeného.

První setkání s Kamilou

Když se Olga poprvé setká s Kamilou, snaží se na ni zahrát to, že je v naprosté pohodě. Její záměr ovšem překazí bouře emocí, která se v ní v ten moment odehrává. Lítost, bolest a snaha o humor v jednom.

Podívejte se na bravurní výkon Petry Hřebíčkové, která dokázala své Olze Drozdové dodat hloubku. Zatímco její Olga se snaží dávat rady Kamile do těžkých začátků se svérázným Romeem, sama sobě ubližuje.

Olga se potká s Kamilou Foto:

 

reklama