Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Olga má na kahánku! Exkluzivní sestřih dnešního dílu

Co uvidíte už tento čtvrtek ve 20:15 na Primě? Nový čas Svateb v Benátkách vám už ve čtvrtek naservíruje další díl. A my vám v našem exkluzivním videu prozradíme daleko víc, než jste viděli v upoutávkách!

Olga se z podlého lhaní Filipa snad ani nechce vzpamatovat. Ráno ji děti najdou v bezvládné poloze na gauči. Vypadá to dokonce tak, že ani nedýchá! Na pomoc přivolají Lolu, která zjistí, že se Olga včera večer hodlala opít do bezvědomí. A to se jí v podstatě povedlo. Olga je naprosto zlomená tím, co jí Filip provedl. Lhal, aby mohl se svou manželkou Eliškou odjet do maďarských lázní zplodit potomka. Lola trvá na tom, aby mu dala jasné ultimátum. Jenže Olžina romantická povaha ji v tom brání. Nějak tuto situaci však bude muset vyřešit...

Marika sice sehnala Ivanovi malou roli v seriálu, ale Ivan nakonec hrát skladníka odmítl. Proč? Přesvědčila ho jeho největší fanynka a maminkav jednom. Libuše tvrdí, že malé role ho předurčí pouze k tomu, aby se z bezejmených rolí už nikdy nedostal. Libuše si pořídila notebook. Důvod je naprosto jasný (chce si dopisovat se svým anonymním amantem), čehož si všiml i Alois Drozd, který neuvěřitelně žárlí. Dokonce přiměje Mariku, aby Libuši prohledala počítač.

Olgu našli děti Foto:

José se jen tak nevzdává

José se nehodlá po několika negativních reakcích Olgy vzdát. Takto José Pivoda totiž nehraje. A proto udělá doslova a do písmene všechno pro to, aby ji dostal na večeři. I kdyby ta večeře nakonec měla přijít k ní domů. Olga se však hlavně snaží, aby se José nedostal k jejím dětem, což se jí s Josého zápalem pro věc rozhodně nepodaří. Zatímco Filip se snaží s Olgou po příjezdu znovu navázat kontakt, Olga je však k jeho prosbám naprosto letargická.
David a Lenka plánují svatbu s Olgou Foto: archiv Prima

David a Lenka plánují svatbu s Olgou. Foto: archiv Prima

 

A David Grábner si to s Filipem Krejzou ještě pěkně vyřeší za ty pomluvy, že si do horního bytu tahá slečny. Uvídíte pořádně rozzlobeného zubaře! David se dokonce odhodlal s Lenkou začít oficiálně plánovat svatbu...

To vše uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

 

reklama