Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Olga si konečně splní sen. Řekne Josému ano!

Seriálová Olga se konečně dočkala Foto: Seriálová Olga se konečně dočkalaFoto: archiv Prima

Roky zařizovala ostatním svatbu, tu svoji však nikdy nezažila. A teď se to konečně povedlo. Olga prožívá svoji pohádku. Před svatbou i během ní zažívá jeden velký příběh. Finální epizodu druhé řady Svateb v Benátkách jste viděli ve čtvrtek ve 20.15.

Olgu těsně před svatbou čeká i nečekané. Bude muset shrnout svoje dosavadní vztahy. Romeo a Filip totiž v jejím životě byli, jsou a budou nadále. I oni mají pocit, že je potřeba zrekapitulovat jejich vztah k pohledné Olze, kterou oba dva milovali. A někdo možná ještě teď miluje.

Romea čeká velká zpověď

Velkou zpověď můžete očekávat od Romea, který odmítne pozvání na svatbu, což Olgu velice zaskočí. Romeo jí všechno vysvětlí. Podívejte se na VIDEO.
Filip Krejza se cítí zavázaný Olze a Josému. Má potřebu se omluvit za lhaní o svém otcovství a komplikování vztahů Olgy, proto donese Olze a Josému svatební dort jako poděkování za schovívavost.

Ve stylu šedesátých let! Foto: Ve stylu šedesátých let!Foto: archiv Prima

Noc před svatebním dnem s Karlem Gottem

Olga si přála svatbu romantickou. Lola jí s Milánkem koupili jako svatební dar noc na romantickém zámečku Dětenice, kde pro ně připravuje Milánek překvapení. Bude to vystoupení inspirované bláznivými šedesátými lety. Lola s Marikou se ukážou v kolových sukních a pánové vystoupení pojmou jako taneční výzvu. Milánek předvede svůj talent ve zpívání. Parta přeruší zamilovanou dvojici během romantické večeře.

Svatebčené už jsou na svatbu Olgy a Josého připraveni Foto:

Den D

Svatba Olgy a Josého bude hlavně rodinná. Svoje ano si řeknou před rodinou a před svými dětmi. Všichni jsou dojati. Během příprav se z dcery Emmy stává malá slečna a z malého Dana velký gentleman. José spořádaně čeká na ženu svých snů před zámkem. Budoucí manželé pak obřadně dojedou k zámku před svatebčany v kočáru. Jejich "ano" se blíží...

 

Článek

Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy Foto:

Víme, jak budou vypadat svatební šaty Petry Hřebíčkové v seriálovém finále!

Olga měla v úterním dílu během příprav na vlastní svatbu velký problém. Kde sehnat svatební šaty, které by se jí líbily a ve kterých by vypadala jako princezna? Nakonec je...

reklama