Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Olze zaklepe na dveře nebezpečná minulost. Měl by se Filip mít na pozoru?

Svatby v Benátkách - Olga a José Foto: Svatby v Benátkách - Olga a JoséFoto: archiv Prima

Nikdo ho nečekal. Ukázal se po deseti letech jako zjevení. Se stejným lišáckým úsměvem, jen s pár šedinami na skráních. Tento muž Olze zaklepe na dveře a hodlá jí změnit život? Nebo ne? Co uvidíte v dalším díle seriálu Svatby v Benátkách!

Osmý díl seriálu Svatby v Benátkách je plný změn. Už dnes můžete sledovat Benátky dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek na Primě ve 20.15.

V osmém dílu Svateb v Benátkách také uvidíte několik nových postav! Po deseti letech se do města vrátí Olžin bývalý milenec. Charismatický José Pivoda, malíř a fotograf, kterému umřel otec, musí zařídit v Benátkách pohřeb, zároveň se však rozpomněl na pár krásek, které tady před deseti lety zanechal. Pivoda má takový pocit, že se nic nezměnilo, a tak si bez okolků dojde pro Olgu Drozdovou, která mu kdysi ráno utekla z jeho postele. Olga se však naprosto zhrozí! A má pádný důvod.

José a Olga v čajovně Foto:

Pošťačka Boženka pomůže odkrýt anonymního milovníka

Na obrazovku se ve vedlejší roli vrátí oblíbenkyně diváků seriálu Cesty domů, Jitka Smutná. Ta si zde zahraje pošťačku Boženku a zároveň kamarádku Libuše Drozdové. Společně tak odhalí, kdo je Libušin amant, který ji posílá milostné dopisy. Na statku je o to větší radost, když se konečně z psychiatrické léčebny vrátí Ivan. A vypadá, že chce plný elánu nakročit zpátky do svého života. Dokonce změní i vztah k Marice. Hospitalizace mu viditelně pomohla.

Vašek Noid Bárta si bude ve Svatbách v Benátkách Janu Švandovou Foto:

V seriálu také uvidíte novou mileneckou dvojici. Tentokrát trochu nezvyklou, protože půjde o postarší milionářku, která se rozhodla užívat si života. A tak má mladého zajíčka. Dvojici si zahraje velice vtipná dvojice Jana Švandová a Václav Noid Bárta. Máte se na co těšit, protože ti dva by mohli hrát novou komediální dvojku. Jsou neuvěřitelně zábavní.

To vše a mnohem více uvidíte již toto úterý ve 20:15 na Primě.

Nezapomeňte, že Svatby v Benátkách mají nový vysílací čas!

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:


 

reklama