Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Podívejte se do zákulisí natáčení pátého dílu!

Rvačka se musí nějdřív několikrát nazkoušet Foto: Rvačka se musí nějdřív několikrát nazkoušetFoto: archiv Prima

Pátý díl vám odhalil několik tajemství našich seriálových postav. Jak opravdové emoce ve vztazích členů rodiny Drozdů, tak těžkou životní zkušenost jinak tvrdé Loly. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení. Máme fotky!

Co jste v pátém díle Svateb v Benátkách viděli?

Olga stále neslyší a nevidí, ale alespoň dokáže přiznat sama sobě, že je zamilovaná až po uši. Ondřej tvrdí, že Elišce o jeho poměru řekl. Slibuje rozvod a plánuje svatbu. V jedné chvíli se však ukáže, že Filip lhal. Olga zase skončí ponížená a sama, přesto věří, že je to pouhé nedorozumnění. Do jejich vztahu se plete i krejčí Zelený, ten Olze tvrdí, že kdyby o ní Filip opravdu stál, už jsou dávno svoji. Olga tuší, že má pravdu, nechce si to však připustit. Filip zpanikaří, když je málem nachytá jeho maminka v rekonstruovaném bytě. Filip se rozhodně nezachová jako chlap.

Drozdovi jsou bezdomovci

Ivan Drozd se svou rodinou právě prožívá ty nejtěžší časy v jejich životech. Ivanovo pití a poker způsobily, že už nemají ani vlastní střechu nad hlavou. Exekutoři byli neúprosní. Rodina se musí stěhovat s obrovskou pokorou na venkov za prarodiči. Alois to dává Ivanovi pěkně sežrat, na pokoji je nenechá ani bulvár, který je pronásleduje až na statek. Není divu, že Ivan upadá do nebezpečné deprese. Jeho problém však rozlítil i zbytek rodiny. Olga se snaží situaci řešit, zatímco maminka Ivana jen omlouvá. Vztahy mezi rodiči a dětmi se začaly velice přiostřovat.

Podívejte se na to, jak se natáčely ty nejzajímavější scény:

Natáčení společného večera u Drozdů Foto:

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte na Primě ve 20.15!

Reprízu pátého dílu můžete vidět každou sobotu odpoledne na Primě v 15.30!

reklama