Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Podívejte se na všechny svatební šaty, které se objevily ve Svatbách v Benátkách!

Svatební šaty - Svatby v Benátkách Foto: Svatební šaty - Svatby v BenátkáchFoto: archiv Prima

Seriál Svatby v Benátkách, to jsou přece i krásné svatební šaty, které jste mohli pravidelně vídat ve svatebním salonu Navždy spolu u Olgy a Loly. Ve fotogalerii najdete všechny šaty, které se kdy objevily v seriálu. Pokochejte se tou krásou, je to zážitek.

Svatební šaty pocházejí ze Svatebního domu NUANCE, který pravidelně propůjčoval šaty Alici Bendové a Petře Hřebíčkové, tedy alespoň do jejich seriálového svatebního salonu Navždy spolu. Kromě Alice Bendové alias Loly Brajčič jste mohli vidět ve svatebních šatech i hvězdu seriálu Petru Hřebíčkovou, jež hraje Olgu.

Ta se přímo zamilovala do krajkových svatebních šatů, které jí jako překvapení koupil Filip. Nakonec je ovšem musela vrátit milionářce Anitě (Jana Švandová). Ta je po své smrti věnovala Olze. Šaty byly krásné, s krajkou a krajkovou kápí.

Podívejte se tedy do fotogalerie všech svatebních šatů, které se v seriálu objevily. Někdy si zahrály malou roli, někdy představovaly zásadní roli pro jejich nositelky.

Zadržte dech a klikněte na tuto svatební krásu:

Tyto šaty si vyzkoušela v jednom z dílů Alice Bendová Foto:

 

Z těchto šatů si vybíral i David Grábner. Pomohli jste mu vybrat hlasováním?

Článek

Svatby v Benátkách - David má vybrat svatební šaty Foto:

Pomozte Davidovi vybrat svatební šaty pro jeho nevěstu!

David se rozhodl, že se za každou cenu ožení. Jen nevěsta to ještě neví! A jeho plán je následovný, uspořádá tajnou svatbu, na kterou nic netušící nevěstu přivedou. Proto...

reklama