Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Pohřešuje se José. Kde je mu konec?

Svatby v Benátkách - José Pivoda Foto: Svatby v Benátkách - José PivodaFoto: archiv Prima

José se naposledy objevil minulý čtvrtek během pěkně nepříznivých okolností. Když pozval Olgu s dětmi k němu do Španělska, pěkně tím Olze zavařil. Ta odmítla pozvání, ale děti se na ní naštvali. Proběhla i první facka v historii rodičovství...Od té doby o Josém není vidět ani slyšet, co se děje?

Upřímně řečeno, moment, kdy jsme mohli vidět Josého naposledy, byl ve chvíli, kdy si s ním žárlivý Filip šel vyřídit účty do čajovny. Strhla se rvačka, kterou museli ukončit až zaměstnanci jinak klidné čajírny. José byl pro Filipa velkou hrozbou. A to Filip zatím ani netuší, že José je otec jejich dětí. Hrozbou byl samozřejmě pro veškeré mužské pokolení v celých Benátkách nad Jizerou.

Bohém na maloměstě

Když se na maloměstě objevil bohémský cizinec ze Španělska, který má v Zaragoze byt a svou uměleckou kariéru, způsobil pořádný poprask. Zvlášť v životě Olgy. Už na začátku okouzlil Lolu, která si s ním střihla tango. I když je José, vlastním jménem Josef Pivoda Čech jako poleno, zdá se, že španělská krev mu koluje v žilách.

Svatby v Benátkách - José a Lola Foto: archiv PrimaSvatby v Benátkách - José a LolaFoto: archiv Prima

Lola však nebyla sama, když se José na tajné pozvání dětí objevil i na statku u Drozdových a uvařil španělskou specialitu celé rodině. Libuše měla o Josém a jeho kvalitách zcela jasno:

Uvidíme ho ještě?

Ale od té doby není o Josém vidu ani slechu. Poznamenala ho rvačka s Filipem tak moc, že se vzdal a přestal o Olgu bojovat? Nebo se ještě ukáže? Na to si budeme muset počkat.

A pokud jste netrpěliví, jak budou Svatby v Benátkách pokračovat dál, podívejte se do takového "pohledu do budoucnosti". Uvidíte sestřih několika budoucích dílů a zajímavých momentů:

Článek

Svatby v Benátkách - koláž Foto: archiv Prima

Jste netrpěliví? Podívejte se do budoucnosti Svateb v Benátkách

Skončí díl Svateb v Benátkách a vy už nemůžete dospat, protože chcete vědět, jak to bude dál? Podívejte na sestřih několika dílů dopředu. My vám neřeknene, co se stane,...

reklama