Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Pomozte Davidovi vybrat svatební šaty pro jeho nevěstu!

Svatby v Benátkách - David má vybrat svatební šaty Foto: Svatby v Benátkách - David má vybrat svatební šatyFoto: archiv Prima/ Svatební dům NUANCE

David se rozhodl, že se za každou cenu ožení. Jen nevěsta to ještě neví! A jeho plán je následovný, uspořádá tajnou svatbu, na kterou nic netušící nevěstu přivedou. Proto ji musí vybrat i svatební šaty. Nenechávejte to jen na něm a pomozte mu hlasováním!

Nechat na muži to, aby vybral vlastní nevěstě svatební šaty, to zavání minimálně velkým problémem. Mužský a ženský vkus, co se oblečení týče, naprosto podporuje teorii, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Přestože má David kolem sebe další tři ženy, které by mu mohly poradit, žádná z nich se neshodne s tou druhou na stejných šatech.

Lola tvrdí, že třetí jsou příliš obyčejné, ona sama by chtěla něco speciálního, čímž jsou pro ní druhé šaty s krajkou. Olga má výhodu, že s Lenkou kdysi svatební šaty vybírala. Ta si stojí za třetími. A Dagmar? Ta si stojí za tím, že David se extrémně unáhlil a bude toho litovat.

Mimochodem, tušíte koho si vlastně David bude chtít tajně brát? Podívejte se na video:

Článek

Svatby v Benátkách - David se žení Foto:

David se žení! Ale s kým?!

David se rozhodl nakonec opravdu oženit. Pamatujete na to, jak ho kdysi bývalá Lenka táhla smykem jen do svatebního salónu? Tak v tuto chvíli se David rozhodl, že on chce...

POMŮŽETE DAVIDOVI VYBRAT SVATEBNÍ ŠATY PRO LENKU?

Podívejte se jaké 3 šaty jsou na výběr. Podívejte se na modelky, které šaty před Davidem předvádí ve VIDEU:

šaty pochází se Svatebního domu NUANCE

HLASUJTE TADY:

Anketa

Jaké svatební šaty byste vybraly pro Lenku?

reklama