Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Poznejte zákulisí natáčení 69. dílu Svateb v Benátkách

Krásná Petra Hřebíčková už konečně reálné těhotenství nemusí tajit Foto: Krásná Petra Hřebíčková už konečně reálné těhotenství nemusí tajitFoto: archiv Prima

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení nejen s Petrou Faltýnovou, která se potkala v akci poprvé s Filipem Blažkem, ale i na scénu, která si žádala mnoho příprav. Která to byla? Zalistujte si ve fotogalerii, která vám přiblíží natáčení.

68. a 69. díl Svateb v Benátkách se nese ve znamení velkých oznámení, ale i drobných příběhů, které šťavnatě nakousávají jeden z nejpropíranějších párů českého showbyznysu. V úterním dílu se objevil Leoš Mareš v zásadní roli (hraje sám sebe:) Po jeho boku stojí modelka Petra Faltýnová, česká famme fatale, která společně s ním vypráví příběh nápadně podobný tomu jejich společnému.

Kde je pravda? To nám prozradila jak Petra Faltýnová, tak samotný Leoš Mareš, ale každý zvlášť.

V seriálu se však schýlilo k největšímu oznámení, jaké si dovedete představit: José se rozhodl celé rodině prozradit, že s Olgou čekají potomka. Olga je z toho velice nepříjemně překvapená. Celá rodina je šťastná. José slavnost uspořádal v místní hospodě, kde pro celou rodinu uvařila Karolína Kamberská, milovnice jídla a novinářka, která na Primě měla svůj vlastní kulinářský pořad.

Natáčení s tolika lidmi pohromadě je vždycky o velké produkční práci, protože za kamerou stojí dalších dvacet lidí. To však uvidíte sami, když se podíváte do zákulisí natáčení:

Petra Faltýnová zkouší s Filipem Blažkem Foto:
Leoš Mareš v zákulisí Foto:

reklama