Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

První hádka Romea a Kamily. Kamila lhala!

Vypadá to, že Romeo je zamilovaný až po uši do Kamily, která je pořád tak trochu tajemná. A teď se o ní dozvěděl něco, co ho totálně dostalo.

Kony, Romeova matka, viděla Kamilu a dívku jí podobnou, jak jdou po ulici. Nakonec se ukáže, že Kamila před Romeem zatajila její vlastní dvanáctiletou dceru.

Roman bude pěkně vytočený

Nejhorší bylo pro Romea to, že se to musel dozvědět od své matky ve svatebním salónu. V tu chvíli tam však byla i Olga, která ma na Romea spadeno. Ihned mu vmetla do obličeje, že ji vyměnil příliš rychle. Romeo si to nakonec s Kamilou vyřídí a poprvé po dlouhé době uvidíte Filipa Blažka jako Romea pěkně vytočeného a zklamaného.

Romeo s Kamilou zamilovaně toká Foto: Romeo s Kamilou zamilovaně tokáFoto: archiv Prima

Roman si totiž moc dobře vzpomíná jaké peklo mu dělaly děti Olgy, které chtěly, aby se Olga vrátila k Josému.

Většinou je to totiž právě Roman, kdo lže svým ženám. Jak hádka dopadne? Bude to konec vztahu, nebo naopak začátek něčeho oficiálního?

Podívejte se dnes na Svatby v Benátkách ve 20. 15!

Článek

Seriálová Kamila a Olga s panem režisérem Foto:

Jak se natáčela scéna: Kamila vs. Olga?

Tento týden byl pro Olgu hodně namáhavým. Olga se totiž poprvé setkala s Kamilou. Kamila je elegantní a moderní žena, která se možná stane přítelkyní Romea. Ty dvě se...

Článek

Jiří Dvořák a Kateřina Brožová Foto:

Bude Kamila kladná, nebo záporná postava? To nám prozradila Kateřina Brožová

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes na Primě ve 20.15. V jedné ze scén se dokonce Romeo pozná s krásnou blondýnou, která stejně jako on posiluje v posilovně. A vypadá to,...


reklama