Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

První pracovní den Mariky se neobejde bez facky

Marika s Dr. Jonášem Foto: Marika s Dr. JonášemFoto: archiv Prima

Marika má před sebou velkou premiéru. Tedy tu v práci. Poprvé nastupuje jako sestřička u zubaře Jonáše. Marika mu musela přislíbit, že jeho "mužskému kouzlu" nepodlehne. A tak když si poprvé něco zkusil, naservírovala mu pořádnou facku.

S největší pravděpodobností Marice nebude dělat velké problémy odolávát staršímu zubaři, který je ve všech přístupech k životu velice originální.

To byla také jedna z podmínek, které musela Marika splnit během přijímání do práce. Zubař Jonáš se rozhodně netají s tím, že se (minimálně!) otočí za každou sukní, která se kolem něj mihne. A tak Marika bude muset nosit během práce nejlépe roláky až ke krku. Stejně mu ovšem neuteče, že Marika je kásná žena a umí být i pěkně rázná.

Podívejte se na video:

Jak jsme již říkali. José je ve Svatbách v Benátkách jenom jeden. Takže když máte doma někoho takového, podvádět by ho musela jenom smyslů zbavená žena:-)

Svatby v Benátkách uvidíte už toto úterý na Primě ve 20.15!

Článek

Svatby v Benátkách - Ivan Drozd Foto:

VIDEO: Obyčejný večer s rodinou se pro Ivana stane peklem

Během obyčejného rodinného večera u Drozdů se Ivan dozví, že Marika s ním chce ukončit manželství úplně. Ve vztazích existují věci, které nečekáte, i když mají jen jedno...

 

reklama