Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Sestřih romantických gest Filipa Krejzy!

Filip Krejza má jedinou vadu. A to jeho manželku. Jinak tenhle urostlý chlap dokázal, že mu na Olze záleží. Normálně by mohl lusknout prsty a všechny ženy byly jeho. U Olgy to měl o dost těžší. Podívejte se na sestřih jeho romantických gest!

Olga se sice celý jeden díl držela a Filipovi se snažila nepodlehnout, protože rok utajovaný vztah chtěla už prostě ukončit. Filip se neměl k tomu požádat o rozvod, zatímco jeho manželka se snažila zoufale otěhotnět. Hrál to na obě strany. Jak se zdá, tak Olžin rázný krok udělal s tímto floutkem zázraky.

Filip přestal slibovat a začal konat. A to velice romanticky. I když s kyticí oblíbených květin neobstál, nenechal se odradit a zkoušel dál. Zachránil ji z pěkného maléru, když nabourala opilá před svým domem. Dokonce ji uložil do postele. Nemluvě o tom, že jí spravil rozbité světlo u auta, aby si ona ničeho nevšimla. A co je důležitější? Ani se s tím nepochlubil.

Aby se k Olze dostal blíže, neváhal se přihlásit jako trenér dětského fotbalového družstva, kam chodí Olžina dvojčata Emma a Dan. Na hřišti jí také pěkně vyčinil za minulou noc, což bylo jasným signálem, že se o Olgu bojí.

Svatba ji dostala do kolen!

Když vstoupil do svatebního salonu v nažehleném obleku, vypadal jako bůh. Naplánoval svatbu před nevěstou, která o tom ještě ani nevěděla...

Podívejte se do fotogalerie Filipových romantických momentů:

Nejdřív květina... Foto:

reklama