Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Sto padesát úsměvů na druhou. Jak Martin Kraus natáčel podzimní identy?

"Jsem vysmátý jako lečo," řekl nám Martin Kraus hned poté, co vystoupil zpoza kamery, která na něj svůj objektiv mířila dobrou hodinu, aby se následně mohlo použít pět sekund jeho rošťáckého úsměvu do podzimních identů.

Martin Kraus, kterého vídáte pravidelně v seriálu Svatby v Benátkách, se stal stejně jako Petra Hřebíčková jednou z tváří Primy, jež můžete sledovat v podzimních identech naší televize. Podzimní identy většinou trvají několik sekund a můžete je vidět během komerční přestávky. Identy mají prozradit ideu nových pořadů a seriálů, jež uvidíte na Primě během podzimu.

Jak si na obličeji vytvořit ten nejlepší úsměv do televize

Martin Kraus se tedy jako zubař David Grábner přišel ke konci srpna "zazubit" na kameru. A přesto, že to tak nevypadá, byla to tvrdá herecká práce, kdy je nejdůležitější hlavně skvělý výraz. A tak si Martin Kraus během celého natáčení vyzkoušel dobrých sto padesát druhů úsměvů. Nakonec se vybral ten jeden jediný správný. Tajemství toho nejlepšího úsměvu nám Martin sice neprozradil, ale aspoň nám sdělil první zážitky z takového typu natáčení.

V podzimních identech uvidíte i jiné televizní tváře, mezi nimi samozřejmě i zprávařské hvězdy, jako je Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, nebo třeba Vinaře s Terezou Kostkovou či Václavem Postráneckým.

Ladislav Potměšil a jeho ošetření Foto: archiv PrimaLadislav Potměšil a jeho ošetřeníFoto: archiv Prima

Každý z představitelů v pětisekundovém identu dostal i větu příznačnou pro jeho roli v televizi. Martin Kraus tak říká, že je prima zazářit. "Koncept podzimních identů stojí na otázce, co všechno je a může být Prima. Prima je žít naplno, Prima je být nad věcí, Prima je tomu nasadit korunu. Každý ident je jiný, někde najdete více humoru, jinde více vážnosti. Tak, abychom oslovili diváky," říká kreativní ředitel Michal Pacina.

Podívejte se, jak takové natáčení s Martinem Krausem vypadalo.

Zajímá vás celé zákulisí natáčení podzimních identů? Máme pro vás reportáž!

Článek

rebranding Prima podzim - Kratochvílová Foto: archiv FTV Prima

Ze zákulisí TV: Jak vznikaly podzimní identy?

Televizní podzim nabízí divákům nové pořady, ale zároveň jim představuje i tváře s nimi spojené. A od toho tu jsou televizní identy, které vás rychle seznámí s ideou nejen...

 

reklama