Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Svatby v Benátkách budou ve znamení příprav na svatbu Olgy a Josého

Olga jde paní Krejzovou pozvat na svatbu Foto: Olga jde paní Krejzovou pozvat na svatbuFoto: archiv Prima

Svatba Olgy a Josého je už na spadnutí. Že není kam spěchat? Olga je ve vysokém stupni těhotenství, takže má nejvyšší čas. A se svou svatbou musí vylepšit i pár bývalých vztahů. Předposlední díl Svateb v Benátkách uvidíte ve 20.15 toto úterý.

Skoro to vypadá, že celé Benátky blázní kvůli svatbě Josého a Olgy. Olga se konečně po všech letech trápení dočká své vysněné svatby. Jen je v tom malý háček, její těhotenské bříško jí tak trochu brání ve výběru svatebních šatů. Olga je zoufalá a neví, co si vezme na sebe. Nezapnula už páté šaty, zkrátka a dobře, najít šaty pro těhotnou ženu je tvrdý oříšek. A tak jí švadlena Helena představila její návrh na trochu extravagantní šaty, které ovšem Olze padnou jako ulité. Bude Olga souhlasit?

José se mezitím ukázal v obleku, který na sobě měl naposledy u maturity, takže Olga ho se synem odkázala na pražský svatební salon, který půjčuje mužům obleky. Z Danečka se tak stal malý gentleman. Libuše dostala pro změnu za úkol péct svatební koláčky, ale všichni víme, jak je na tom vesnická umělkyně s vařením a pečením obecně. Proto jí pomáhá Boženka.
Ivan dostane konečně úžasnou nabídku na práci, kterou si vždy přál dělat. Problém je, že bude muset zrušit koupi stavební parcely od Romany Vágnerové. S rodinou se chtějí přestěhovat do pražského bytu, což se Andy hodí. Bude chodit na vysokou školu do Prahy a zároveň bude poblíž svému přítelovi.

Romeo dostane kopačky

Romeo se s Kamilou, matkou dvanáctileté Rozárky, už skoro nestýká. Kamila začala trávit čas s Filipem, který je do ní až po uši zamilovaný. Elegantní blondýně se Filip líbí, dokonce skvěle vychází s její dcerou. A tak se Kamila rozhodne jednou provždy a oficiálně dát rozlítanému Romeovi oficiální sbohem. Romeo není překvapený...

 

Lenka Davida opustí

Rozhodně za tím ale nestojí Viktor Brom, jak by se mohlo zdát. Lenka má doma vysoké horečky a bolesti podbřišku, David ji odváží do nemocnice a na malého Tomáška zůstane úplně sám. Starost o něj zvládá překvapivě skvěle. A to ještě netuší, co pro něj chystá José za překvapení.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

reklama