Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Svatby v Benátkách budou zdrojem dobré nálady, říká šéfproducentka Šárka Baborovská

Miniduel 23.6.2014 Foto: Miniduel 23.6.2014Foto: All

Šéfproducentka FTV Prima Šárka Baborovská zavítala do včerejšího miniduelu s Janem Punčochářem. Šárka Baborovská je žena, která stojí za několika úspěšnými seriály, stejně jako za novým primáckým seriálem Svatby v Benátkách. Jaké budou Svatby v Benátkách podle jedné z tvůrkyní?

"Hledali jsme, kde je semeniště dobré nálady a emocí. Náš seriál je o tom, že lidem zvedne náladu, dodá energii a naději," říká Šárka Baborovská o novém seriálu Svatby v Benátkách. Dramatických příběhů bylo dost, nový seriál se bude točit okolo lásky, emocí a hlavně humoru, které svatby jednoznačně přinášejí. Co je však na seriálu nejdůležitější, aby byl u diváků úspěšný?

Jelikož Šárka Baborovská patří mezi ty nejlepší z oboru, odpověď pro ni byla naprosto jasná. V seriálu totiž nejde jen o humor, ale o kombinaci všech možných vlivů. Některé se dají zařídit, jiné se nedají předvídat: "Je důležité téma, autorky, herci, dobrý čas, výkonný producent a štěstí," říká s úsměvem.

Svatby v Benátkách - první klapka Foto: archiv PrimaSvatby v Benátkách - první klapkaFoto: archiv Prima

Sympatická seriálová rodina

Herecké obsazení je důležité pro každý seriál. Šárka Baborovská se nejvíce těší na novou tvář, ale zároveň velice zkušenou herečku Petru Hřebíčkovou, která si zahraje hlavní roli Olgy Drozdové: "Strašně se mi líbí Petra Hřebíčková v hlavní roli. Protože ona je ta, která si diváky získá. Umí se hrozně krásně usmát. Ale nechci vyzdvihovat jen jednoho herce či herečku, protože v kombinaci s ohromně zábavnou Alenou Vránovou, sympatickým Martinem Krausem v roli zubaři nebo Jiřím Dvořákem je to taková velká sympatická seriálová rodina," říká.

Podívejte se na celé video včerejšího miniduelu!

Seriál uvidíte již v neděli 29. června ve 20:05 na Primě!

Článek

V seriálu Petra hraje Olgu, krásnou spolumajitelku svatebního salónu v maloměstě Foto: archiv Prima

Trémistka s Thálií. Taková je hlavní hvězda seriálu Petra Hřebíčková

Přirovnávají ji k hollywoodské krásce Scarlett Johannson. Ty dvě však spojuje o dost víc než jen nevšední krása, obě jsou také talentovanými herečkami. Poznejte Petru ...

Článek

Svatby v Benátkách - Martin Kraus alias David Grábner Foto: archiv

Z ďábla neviňátkem. Co sedí Martinovi Krausovi lépe?

S hereckou kariérou je ještě na začátku. Alespoň tak to vnímá Martin Kraus, miláček televizních divaček, které ho poznaly coby absolventa JAMU ve chvíli, kdy nastoupil do ...

reklama