Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Svatby v Benátkách slaví jeden rok! Podívejte se na top svatební scény

Lenka a David Foto: Lenka a DavidFoto: archiv Prima

Svatby v Benátkách v březnu oslaví jeden rok natáčení. Za poslední rok jste také mohli vidět několik povedených svatebních scén. Začínali jsme s dramatickou scénou Andrei Verešové, ale Olga s Lolou zařizovali dokonce i svatbu nudistům! Podívejte se na ty nejlepší scény!

V březnu loňského roku klapla první klapka nového seriálu Svateb v Benátkách. Zatímco sympatická Petra Hřebíčková s hlavní seriálovou postavou Olgou Drozdovou na Primě začínala, do televizního kolotoče znovu naskočila Alice Bendová v roli Loly Brajčič stejně jako Pavel Řezníček, který hraje charismatického umělce Josého. Pavla Řezníčka jste mohli vidět na Primě už v seriálu letiště.

Změny během prvního roku:

Všechny postavy za ten rok natáčení prošly obrovskou změnou. Vztahy se v se v seriálu vyvíjely někdy dramaticky, jindy humorně. Ivan, herec, přišel o všechno a hlavně o svou manželku Mariku. Hlavní postava Olga stále hledá svého nejmilejšího, protože s Filipem jí to nevyšlo a Romeo, s kterým byla dokonce zasnoubená. ji velice zklamal. Lola se stihla dokonce rozvést.

David se stal oficiálně otcem svému utajovanému devatenáctiletému synovi, stejně tak jako ve druhé řadě bude otcem syna Lenky, kterého přijme za své.

José lásku k Olze vyměnil hlavně za svoje milovaná dvojčata a z chaotické práce malíře přesedlal na vedení svého baru Korida.

Top svatební scény

Během těchto změn jste mohli vidět i zábavné scény přímo ze svateb. Bývala miss a modelka Andrea Verešová se málem nechala upálit, ale mohli jste vidět i svatbu, kde na sobě nikdo neměl ani jeden jediný kousek oblečení:

Podívejte se do zákulisí natáčení svatby Lenky a Davida:

Článek

David netuší, že Lenka je těhotná Foto:

Jak se natáčela svatba Davida a Lenky? Byli jsme u toho!

Druhý díl druhé řady Svateb v Benátkách bude plný svatební události Davida a Lenky. Lenka nemá do poslední chvíle úplně jasno, jestli řekne Davidovi ano. Pokud ano, jejich...

Podívejte se na ty nej okažimky v životě Olgy:

 

 

reklama