Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

David si bude v úterý vylévat srdce

Svatby v Benátkách - David Grábner "vaří" Foto: Svatby v Benátkách - David Grábner "vaří"Foto: archiv Prima

Co se bude dít v následujících Svatbách v Benátkách, které uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě? David bude vstřebávat informaci, že jeho dítě je dítě Viktora Broma. A vstřebávat to bude přetěžce, jak se můžete podívat s předstihem i v sestřihu.

David Grábner se konečně dozvěděl, že Lenka sice čeká dítě, ale otcem není on sám. Po šokující informaci zubař prožívá vztek a sebelítost. A každý z nás ji prožívá jinak. Davidova první zastávka je u Dagmar, která ho sice podpoří, ale také smekne klobouk před Lenkou, která měla neuvěřitelnou odvahu říct Davidovi pravdu. David to nechápe a odmítá jít ten den ordinovat.

V takové situaci se ukáže, že má i José srdce na dlani. Když uvidí zoufalého Davida, jak se dobývá do čajovny, protože chce panáka, vezme si ho stranou. I José přece prožívá něco podobného s dvojčaty. Chmurné myšlenky zahání prací v čajovně, z které se brzy stane bar a hlavně kulturní místo plné výstav a koncertů.

Davidova cesta však u Josého nekončí, Lenku nechce ani vidět, a tak se rozhodne přespat opilý ve své ordinaci. V tomto momentě se také odhalí, že svérazný zubař Jonáš vysloveně žije v zubařském křesle. Nakonec se David potká s Olgou, která ho k sobě vezme na víno. A mobilní telefon Davida neustále vyzvání a vyzvání, stejně jako v jeho hlavě stoupá míra alkoholu...

Navždy spolu přebírá matka Romea

Romeův odjezd na Island způsobil několik problémů, na které Olga s Lolou hodně rychle přijdou samy. Ve dveřích salonu se totiž objeví Romeova matka, velká podnikatelka a také naprosto nesnesitelná osoba v jednom. A holky ze svatebního salonu si vezme pěkně do parády, protože Romeo jí přenechal svůj podíl v podnikání.

Svatby v Benátkách uvidíte už příští úterý ve 20.15 na Primě!

reklama