Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

To je náhoda! Ivan se potkal se záhadnou dámou na lavičce v parku

je to nenápadné, co? Foto: je to nenápadné, co?Foto: archiv Prima

Ivan tvrdě pracuje na své fyzičce, aby co nejlépe dostál své nové seriálové roli. V tom ze sebe vydřít to nejlepší mu samozřejmě pomáhá Milánek, manžel naší slavné milionářky, která právě prochází těžkou zkouškou - léčbou rakoviny. Ivan se však v parku, kde společně běhají potkává s neznámou dámou..

Ivan a jeho bohémské sklony herce se nejspíš nezapřou. Zatímco doma momentálně seká latinu a je příjemně naladěný, svohe chvíle volna momentálně věnuje někomu úplně jinému než své manželce Marice. Svoji okouzlující přítomnost věnuje hlavně Lole, kamarádce Olgy. Olga zatím o ničem netuší, i když se ti dva potají scházejí v kaceláři svatebního salónu, kde společně tráví noci.

Lola se už konečně rozvedla se svým zámožným manželem Antém. A momentálně je bez peněz, ale i pořádného bydlení. Nicméně, jedno si už zařídila  - klíče od garsonky, kde by se mohli s Ivanem dál scházet. Lola dokonce Ivanovi nabídla, že se přestěhuje do malého bytečku v Praze, kde na něj bude každé natáčení po večerech čekat. Vypadá to, že je tahle tvrdá byznysmenka z Benátek nad Jizerou konečně pořádně zamilovaná. Jak to tak ale bývá, zase do nesprávného muže.

Ve čtvrtečním díle se Lola s Ivanem "nenápadně" setkají v parku. Podívejte se do fotogalerie:

Ivan s Milánkem Foto:

Co na její návrh řekne Ivan? A kdy jejich utajené působení v Benátkách praskne? To uvidíte na Primě ve 20.15 ve čtvrtek ve 20.15.

Článek

Článek

Svatby v Benátkách - svatba a družičky Foto: archiv Prima

Myslíte si stejně jako Lola, že Češi svatby odbývají?

Lola se ve čtvrtém díle vrátila z americké svatby plná energie. Hlavně proto, že svatba byla nabitá pozitivní energií a zábavou. Tihle svatebčané si prostě uměli užít i...

reklama