Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Tohle vás rozesměje: Co by chtěl David jako svatební dar?

Lenka tak dlouho naznačovala, až to David konečně pochopil. I když je to mág v ordinaci, v soukromých věcech je trochu pomalejší. A konečně se vyjádřil i o tom, co by chtěl jako svatební dar. Jeho odpověď je roztomilost sama, podívejte se na video.

Martin Kraus si roli Davida Grábnera viditelně užívá, jeho role ve Svatbách v Benátkách mu totiž dokonale sedí. Může uplatnit svůj skvělý humor, protože jeho repliky jsou vtipné a hlavně roztomilé. Takovým případem je i představa Davida, jakou by chtěl mít svatbu (na to si však musíte počkat do neděle ve 20:15). A dokonce se Lence vyjádřil i na téma svatebních darů. Nikoho snad už ani nemůže překvapit, co by si David přál.

Podívejte se na to, jakým způsobem to sdělí Lence:-)

V nejlepších hláškách najdete i speciální video, které se zaměřuje jenom na Davida Grábnera:

Článek

Svatby v Benátkách Martin Kraus

Zakousněte se do Svateb v Benátkách: podívejte se na ty nejlepší hlášky!

Už v neděli na Primě uvidíte ve 20:05 nový seriál Svatby v Benátkách. Podívejte se na výběr těch nejlepších hlášek, které jsme pro vás vybrali!

Článek

Svatby v Benátkách - Martin Kraus na zubařském křesle Foto: archiv Prima

Martin Kraus hraje zubaře, ale u zubaře byl jen pětkrát v životě!

Zvuk zubařské vrtačky nenávidí asi každý z nás. Nicméně jednou ročně se do ordinace s přemáháním dovlečeme. Martin Kraus si v novém seriálu Svatby v Benátkách zahraje ...

Článek

Martin Kraus patří k nejpřitažlivějším mladým hercům současnosti Foto: archiv

Martin Kraus v exkluzivním rozhovoru: "Vždycky jsem žádal o ruku." Co mu na to slečny odpověděly?

Herec Martin Kraus se objeví v novém seriálu FTV Prima Svatby v Benátkách. Prima-Style.cz poskytl exkluzivní rozhovor, ve kterém došlo i na hodně soukromé otázky. ...

reklama