Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Tomáš Měcháček způsobí rozruch v zubní ordinaci

a ženatý muž s mnoha milenkami Foto: a ženatý muž s mnoha milenkamiFoto: archiv Prima

Že život zubaře se nemusí točit jen kolem past a kartáčků, předvede nová postava v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Charismatický Viktor Brom, kterého hraje Tomáš Měcháček, udělá v zubní ordinaci pořádný rozruch a trochu zahýbá vztahy mezi některými postavami.

Zdravotní sestřička Lenka (Lenka Zahradnická) neprožívá ve Svatbách v Benátkách úplně ideální období. Na svého přítele - zubaře Davida (Martin Kraus) čím dál víc žárlí a má pocit, že on se jí málo věnuje. Do této situace vstoupí Davidův kamarád Viktor Brom (Tomáš Měcháček), který si naopak umí užívat života a k pacientům má velmi materialistický přístup. Stejně jako ke vztahům.

„Viktor Brom je vysoce kvalifikovaný operatér, specialista na zubní zákroky. Je to sympaťák, i když z mého pohledu trochu blbec. Umí velmi dobře lichotit ženám, ví přesně, jak na ně. Zřejmě trpí syndromem lidí, kteří mají všechno, co mít mohou, ale přesto nejsou spokojení. Takoví lidé hledají nové zážitky a nová dobrodružství. Přitom nevědí, co by vlastně chtěli. Je to zvláštní chlapík,“ popisuje postavu Tomáš Měcháček.

Tomáš Měcháček se objeví v seriálu Svatby v Benátkách Foto:

 

Jak je na tom Tomáš Měcháček se zubaři? Bojí se jich? „Donedávna jsem se jich bál, ale pak jsem u jednoho byl, také vysoce kvalifikovaného operatéra, který mi pod mikroskopem léčil zánět zubních kanálků. Bál jsem se, ale on mi dáseň opíchnul, taky mi dal dýchnout trochu rajského plynu, takže mě nic nebolelo. A díky němu můj strach ze zubařů zmizel. Apeluju na lidi, že se zubařů nemusí bát, zákroky už nemusí bolet,“ líčil herec.

 

reklama