Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Tváře ze Svateb budete potkávat i na ulici, protože svatbou to teprve začíná!

Oblíbená dvojice, Petra Hřebíčková a Pavel Řezníček Foto: Oblíbená dvojice, Petra Hřebíčková a Pavel ŘezníčekFoto: archiv Prima

Již toto úterý ve 20. 15 uvidíte další řadu Svateb v Benátkách. Můžete si být jisti, že v té chvíli začnete svoje oblíbené seriálové hvězdy potkávat i na ulici, uslyšíte je v rádiích a budou na vás koukat z novinových stánků. Kampaň pro druhou řadu Svateb v Benátkách je totiž tady.

Svatbou to teprve začíná! Tak se nazývá kampaň pro druhou řadu primáckého seriálu Svateb v Benátkách. Ta bude samozřejmě plná seriálových tváří, které už dobře znáte. Objeví se však zcela nové postavy, které je nutné představit. Jako základní a neměnný stavební kámen celé kampaně se stala Petra Hřebíčková, která hraje hlavní postavu seriálu. Po jejím boku nemohla chybět ani jedna z nejoblíbenějších mužských postav seriálu, José Pivoda. Charismatického malíře Josého hraje okouzlující Pavel Řezníček.

Stejně tak nemohla v kampani chybět ani manželská dvojice Drozdových, seriálových rodičů Olgy a Ivana. Ty úspěšně ztvárňují Hana Gregorová a Ladislav Potměšil.

Seriálové postavy, které už moc dobře znáte jsou doplněny novými postavami druhé řady Bobem Kleplem a Adélou Gondíkovou. Boba Klepla uvidíte v roli zubaře Jonáše a Adélu Gondíkovou v seriálu poznáte jako Romanu, která je zpočátku jen jeho pacientkou.

Vizuální kampaň uvidíte v tisku, ale i na webech a někteří z vás ji uvidí i v grafice emailových schránek. Petru Hřebíčkovou můžete dokonce slyšet i v rádiu! Pražané budou potkávat seriálové tváře i na novinových stojanech v metru.

Podívejte se na vizuální kampaň pro druhou řadu Svateb v Benátkách. Svatbou to teprve začíná!

Oblíbená dvojice, Petra Hřebíčková a Pavel Řezníček Foto: Oblíbená dvojice, Petra Hřebíčková a Pavel ŘezníčekFoto: archiv Prima

Mezi hlavní hvězdy kampaně samozřejmě patří Petra Hřebíčkové, která má kolem sebe v seriálu několik mužů. Pavel Řezníček se zatím zdá jako ten nejstabilnější. Uvidíme, co se bude dít v druhé sérii...

Ladislav Potměšil a Hana Gregorová se seriálovými vnoučaty Foto: Ladislav Potměšil a Hana Gregorová se seriálovými vnoučatyFoto: archiv Prima

V kampani nemůže chybět ani seriálový milovník králíků Ladislav Potměšil a jeho seriálová manželka Hana Gregorová. "Hadi", jak s láskou nazývají vlastní vnoučata a děti Olgy, nesmí chybět.

Na nové tváře kampaně se podívejte v galerii:

Adéla Gondíková a Bob Klepl Foto:

reklama