Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

V osobním životě hraji, že nežárlím, říká Martin Kraus

Martin Kraus se v roli zubaře Davida Grábnera ocitl v nepříjemné situaci, kdy se stal objektem žárlení své partnerky Lenky. Aneb, co neudělá jedna proužkovaná ponožka. My jsme se na natáčení Martina zeptali, jestli on sám žárlí. Podívejte se na jeho odpověď.

Jestli patří, nebo naopak nepatří žárlení do partnerského vztahu, na to byly napsané stohy knih a článků. Praxe lidských životů však rozhodně vypovídá o tom, že nulové vyjadřování emocí nad tím, když s vaší milovanou polovičkou zrovna flirtuje Miss Slovensko kolikrát nedělá dobrotu, zatímco velké žárlení  také ne. Tak, jak to tedy s tím žárlením je?

David Grábner nežárlí, protože mu to nedochází

Martin Kraus hraje Davida Grábnera, který nežárlí, protože mu spoustu věcí nedochází. A také nemá šanci žárlit. Zatímco Lenka, jeho seriálová partnerka, si dovede najít několik důvodů. Tak třeba zapomenutou proužkovanou ponožku, kterou ji podstrčí paní Krejzová. Nebo paní Vopičkovou, jež hraje velice sličná topmodelka a slovenská miss Andrea Verešová, která nosí do zubařské ordinace proklatě krátké sukní a hluboké dekolty. Žena si vždycky důvod najde. Najde si ho však muž?

Lenka domlouvá Davidovi Foto: archiv PrimaLenka domlouvá DavidoviFoto: archiv Prima

Žárlivost je důkaz lásky

Martin Kraus tvrdí, že podle něj do vztahu žárlivost částečně patří. Samozřejmě by neměla být tak vyhrocená jako byla scéna s proužkovanou ponožkou. "Kdyby to bylo partnerovi jedno a vůbec by nežárlil, tak je to špatně. Mám dojem, že kapka jakési žárlivosti do vztahu vždy patří." A jak je na tom on sám se žárlením? Budoucí otec sice prý tvrdí, že nežárlí, ale opak je pravdou: "Strašně žárlim, akorát to nedávám najevo. Podle mě je to takový důkaz toho, že si jeden druhého vážíme," vysvětluje Martin.

Článek

Svatby v Benátkách - Martin Kraus alias David Grábner Foto: archiv

Z ďábla neviňátkem. Co sedí Martinovi Krausovi lépe?

S hereckou kariérou je ještě na začátku. Alespoň tak to vnímá Martin Kraus, miláček televizních divaček, které ho poznaly coby absolventa JAMU ve chvíli, kdy nastoupil do...

Článek

Svatby v Benátkách - Martin Kraus na zubařském křesle Foto: archiv Prima

Martin Kraus hraje zubaře, ale u zubaře byl jen pětkrát v životě!

Zvuk zubařské vrtačky nenávidí asi každý z nás. Nicméně jednou ročně se do ordinace s přemáháním dovlečeme. Martin Kraus si v novém seriálu Svatby v Benátkách zahraje...

Článek

reklama