Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

V úterý se těšte na svatební blamáž s VIP snoubenci a těhotenským testem

Svatba bude o něco komplikovanější Foto: Svatba bude o něco komplikovanějšíFoto: archiv Prima

Co uvidíte v úterý ve Svatbách v Benátkách na Primě ve 20.15? Připravili jsme pro vás speciální sestřih se scénami, které vám napovědí víc.

Pro salon nastává den D. Organizuje hned dvě svatby najednou. Jednu falešnou s dvojníky hvězdného páru a jednu zcela utajovanou, kde si své ano mají říct herecká star a ministr kultury. Vše probíhá podle plánu až do doby, kdy si Ivan jako svědek zapomene občanku v autě.

Zhrzená milenka, která ještě k tomu oplývá bojovnosti, je mnohdy oříšek i pro otřískané svůdníky. S jednou takovou, která si zřejmě do execlovské tabulky svého života doplnila kolonku lest, se setká i Romeo. A pěkně to s ním zacvičí. Managerka Klára mu na zámku během svatby přijde oznámit, že s ním čeká dítě. Romeo je naprosto v šoku. Co teď? Nezničí to jeho právě vznikající vztah s Olgou?

Nešťastná láska

Kája je mezitím zcela zničený z nového vztahu Andy s dredařem z čajovny. Ti dva jsou do sebe zamilovaní a Kája na ně musí během celé přípravy svatby sledovat. Olga se ho snaží rozveselit, ale samozřejmě se jí to nepovede. Kája se pak ze svatby vytratí a domů večer se nevrátí. Co se s ním stalo?

Pan Zelený ho hledá a poprosí o pomoc i Olgu s Romeem, kteří se právě chystají za rodiči sbírat z pole cibuli. Je to každoroční rodinná tradice, které se účastní celé rodiny. Tentokrát však bez asistence Ivana, který se odstěhoval kvůli neshodám s manželkou Marikou do penzionu. Ta ho stále ještě podezřívá z toho, že to Ivan stále táhne s Lolou. Taková nařčení však Ivana dokážou rezolutně vytočit. Jejich usmíření je v nedohlednu...

Podívejte se na exkluzivní záběry a na to, co vás čeká v dalším díle, tentokrát v úterý 21.11.

 

Podívejte se na rekapitulaci 27. dílu:

 

 


reklama