Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Ve čtvrtek si ve Svatbách v Benátkách řekne Lenka s Davidem ano

Lenka a David Foto: Lenka a DavidFoto: archiv Prima

Čtvrteční večer bude pro Svatby v Benátkách stěžejní. Lenka má konečně říct Davidovi své ano před oltářem. Hlodá ji však černé svědomí po celou dobu svatebních příprav. David netuší, že Lenka je těhotná s jeho nejlepším přítelem.

Lenka sice Davidovi dala svou ruku a oblékla se do krásných svatebních šatů, to ovšem neznamená, že se jejich svatba opravdu uskuteční. Jediné "ano", které platí, je totiž to před oltářem. Na rozdíl od všech dam okolo je jako nevěsta smutná a leckdo si toho všimne. O jejím tajném těhotenství totiž neví ani ženich. Pravý otec (Viktor Brom) se k dítěti viditelně oficiálně hlásit nikdy nebude. Může takhle lhát Davidovi? Postaví celý svůj začátek manželství na lži?

José chce zpět svoje děti

José zprávu o tom, že není pravým otcem, bere zle. Má o něj strach už i Marika, která si jde s Olgou promluvit. José od té doby nepustil láhev tvrdého alkoholu z ruky. Není se čemu divit, děti miloval a stále je tady všeříkající důkaz ve formě talentu jeho syna. I když Filip tvrdí, že malá Emička je malá verze Evy Krejzové. Olze se její plán vše utajit začíná sypat pod rukama. Romeovi stále nic neřekla, ale matka Filipa se rozhodla zajet dokonce i do Špičky za rodiči Olgy. Olga bude muset Romeovi konečně říct pravdu. Je jediný člověk, který nic neví.

Mezi celým humbukem, který zavinila Olga, se Ivan snaží dát svoji rodinu zase dohromady. Marika je však na první dobrou rozhodnuta o tom být s Josém, i kdyby to mělo být jen na na určitý čas.

Lenka s Davidem se berou! Foto:

Romeovi se v životě objeví minulost, na kterou by rád zapomněl. Po několika letech si na něj vzpomene místní mafie, které dával tipy na domy a byty, byly v té době bez majitelů. Mafie po něm chce pořádný obnos peněz. A Romeovi nezbyde nic jiného, než znovu poprosit maminku...

Dívejte se na Svatby v Benátkách už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Článek

Koláž Dana Batulková Foto:

Jak nafotit promo k 2. řadě Svateb v Benátkách? Hvězdy vám to prozradí

Již dnes uvidíte na Primě ve 20.15 první díl druhé řady Svateb v Benátkách. K tomu neodmyslitelně patří promo focení k nové řadě, kde vám představíme nejen nové postavy...

 

reklama