Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Ve Svatbách kvete nová láska!

A když chce Lola zaplatit... Foto: A když chce Lola zaplatit...Foto: archiv Prima

Vlastní svatební salon, ale sama lásku už dlouho nezažívá. Nenechte se mýlit, tentokrát není řeč o hvězdě našeho seriálu Olze. Olga Drozdová si svje náročné milostné drama zažívá už nějaký ten pátek. Zatímco krásná Lola má sice manžela, ale...

Manžel Loly vyměnil naší tvrdou byznymenku za mladší modelku. Jak to říká Lola: "Vždycky na světě existuje nějaká mladší, krásnější a šikovnější." Takový je koloběh života, nejčastěji u mužů. A to se stalo i jinak perfektní Lole, která zvládá všechno na 120 procent. Jen manželství se jí nepovedlo. Necítí zášť, ale spíše lítost. A čím více se blíží Olžin vztah s ženatým Filipem do zdárného konce, tím větší mají ty dvě mezi sebou rozbroje. Olga v podstatě provádí to, co udělala jiná žena Lole.

Na druhou stranu rozhodnutí k tommu říci "ano" jednomu ze zámožných podnikatelů v Benátkách nad Jizerou nebylo jen z čisté lásky. Důvody, proč se Lola vdala, nám prozradila sama její představitelka Alice Bendová v rozhovoru:

Článek

Alice Bendová jako Lola Brajčič Foto: archiv Prima

Oblíbená seriálová mrcha Alice Bendová se vrací!

Alici Bendovou můžete znát jako mrchu z oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy. Teď se tato kráska vrací na televizní obrazovky v novém seriálu Svatby v Benátkách. Zařadí...

Na scénu přichází pan herec

Přestože se Ivan nedávno vrátil z psychiatrické léčebny, svoje kouzlo a chuť pro ženy viditelně neztratil. Když přiváží otce do svatebního salonu, potká se po několika letech s Lolou. A Lola se překvapivě od doby, kdy jí viděl naposledy, změnila. Bylo to na gymnáziu a Lola pro Ivana byla jen malá holka od Olgy. Jenže z Loly se stala krásná a seběvědomá žena. V Ivanovi se probudil lovící pud. A pozval ji na večeři, kde pro ni vystřihl jedno z nejromantičtějších gest, zahrál ji divadelní klasiku Cyrana z Bergeraku.

Svatby v Benátkách - Lola a Ivan - Obrázek 1 Foto:

Jejich večer se však trochu zvrtl.

Podívejte se na ukázku:

 

reklama