Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Ve Svatbách v Benátkách se objeví nový pár: Jana Švandová a zajíček Noid

Neobvyklý pár s velkým věkovým rozdílem Foto: Neobvyklý pár s velkým věkovým rozdílemFoto: archiv Prima

Herečka Jana Švandová a hudebník a muzikálový herec Václav Noid Bárta jsou pár. Ovšem jen před kamerou, a to v seriálu Svatby v Benátkách. Jana Švandová si zahraje v seriálu bohatou podnikatelku, která vydělala spoustu peněz, a teď si je chce užít. V jejím životě se objeví mladý muž...

Protože moc dobře ví, že čas jí utíká a ona tu nebude třeba dalších třicet let, lásce se nebrání. Zamiluje se do mladého muže Milánka (Václav Noid Bárta), kterého si pak také vezme. A právě plánovaná svatba zavede tento poněkud nesourodý pár do svatební agentury Olgy Drozdové v seriálu Svatby v Benátkách.

Brangelina, nebo Švanoid?

Jana Švandová se s Noidem zná dobře a poměrně dlouho, takže během natáčení žádné rozpaky nezažívali: "S Vaškem se známe dlouho, průběžně se potkáváme, jsme kamarádi. Jsem ráda, že Milánka hraje právě on. Hned od prvního společného obrazu jsme si dodávali do textů nějaké vtípky, až se štáb smál. V jedné scéně jsme například řekli, že si připadáme jako známé hollywoodské duo Angelina Jolie a Brad Pitt, kterým se přezdívá Brangelina. Tak jsme se domluvili, že si začneme říkat Švanoid,“ vysvětluje Jana Švandová se smíchem.

Jana Švandová si zahraje bohatou milionářku Foto:

Jana Švandová říká, že si tuto roli opravdu užívá. „Vlastně dělám to, co běžně provádějí pánové v mém věku, že si nabalí nějaké mladé děvče. Zažívám tedy něco obdobného, ale z druhé strany. A zajímavé je, že zatímco pánům tenhle vzorec chování prochází, když si najde o hodně let mladšího muže žena, je to pro společnost mnohem méně přijatelné,“ říká Jana Švandová.

Těšíte se na takovou povedenou seriálovou dvojici? Seriál Svatby v Benátkách můžete vidět už toto úterý ve 20.15!

Článek

Video VIP zprávy: Jana Švandová o víkendu bourala. Dodnes je v péči lékařů Foto: archiv

I přes těžkou autonehodu si Jana Švandová zahraje v novém seriálu Svatby v Benátkách!

Nový primácký seriál Svatby v Benátkách ukáže nejen hvězdy jako Filipa Blažka, Alici Bendovou, Ladislava Potměšila a Jana Dvořáka. Seriál nabídne každou epizodu nové a...

 

reklama