Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Velká anketa: Má jít Lola na potrat?

Alice Bendová si zahraje majitelku svatebního salonu Foto: Alice Bendová si zahraje majitelku svatebního salonuFoto: archiv Prima

Milánek tak dlouho Lolu přemlouval, aby spolu měli dítě, až Lola opravdu otěhotněla. Lola je z jiného stavu naprosto nešťastná. Dítě nikdy nechtěla. Měla by podle vás jít na potrat?

Lola Brajčič je hlavně tvrdá byznysmenka, která vždy snila o velkém světě. Má ráda výstřednost a výstřední život. Do jejího životního stylu ovšem nikdy nepatřila myšlenka mít děti vlastní. Lola se v podstatě vyhýbá jakýmkoliv dětem už z principu.

Přemlouvání Milánka, aby spolu měli dítě, ji v jejím silném rozhodnutí ještě více utvrdilo. Když zjistila, že je těhotná, málem se z toho zhroutila. Dokonce Milánka podezřívá, že jí prášky vyměnil za placebo. Je rozhodnutá jít na potrat, ačkoliv jí to Olga, která má sama dvě děti, rozmlouvá.

Podívejte se na scénu:

Ženské rozhodnutí

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě ženy je právě to, jestli se chce stát matkou, nebo ne. A v případě, že nechce, je takové rozhodnutí známkou velice silné osobnosti, která bude v dalších letech čelit nátlaku ze strany svého okolí, jež je přesvědčené, že být matkou znamená být ženou.

Lola cítí, že dítě nechce. Co si o tom myslíte vy? Měla by Lola jít na potrat?

Anketa

Měla by jít Lola na potrat?

reklama