Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Zatloukat, zatloukat, zatloukat...Marika přijde na nevěru. Jak?

Ivan se rozhodl pochlapit se a koupil auto Marice. Pokračuje tak ve svém "beránkovském manželském období", kdy se snaží hrát toho nejlepšího manžela pod sluncem. Ivan celý září, ale není to jen jeho skvělým manželstvím. Je to i mileneckým vztahem s Lolou, na který se přijde. Jak?

Říká se, že muži nejsou schopni svou nevěru dlouho utajit, zatímco ženy svou prozíravostí nevěru dokážou tajit bez problémů roky. To se stalo i Ivanovi, který sice není nikterak zvlášť zamilovaný do Loly, ale poměr s ní udržuje stále. Dokonce se jí rozhodl půjčit peníze, místo toho, aby je investoval do koupi nového auta, které rodina potřebuje. Maričina ženská intuice začíná pracovat na plné obrátky, když se dozví, že auto nakonec nebude.

Nakonec se však Ivan  (částečně pod nátlakem Olgy) rozhodl auto koupit a Lole půjčit jen minimum peněz. Výsledek? Lola je naštvaná a Marika také. Lole se nikdo nemůže divit, protože ji Ivan nabídl k půjčce pouhých třicet tisíc korun, ale proč Marika?

Marika je šťastná Foto: archiv PrimaMarika je šťastnáFoto: archiv Prima

Když totiž Ivan přijede s novým autem na statek, kde chvilku předtím špásoval s Lolou, ukáže Marice nové auto. Ta je šťasná a chce auto hned vyzkoušet. Jenže pod sedačkou spolujezdce najde vosk na depilaci nohou...

Podívejte se na video. Jak Marika s Ivanem zatočí? To uvidíte už toto úterý ve 20.15 na Primě!

reklama