Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Zoufalý Ivan dostal pěknou nakládačku

Ivan Drozd je právě teď zoufalost sama. Vyhodili ho ze seriálu, protože jeho ambiciózní kolega chtěl hrát hlavní roli. A tak Ivana nenápadně "vypsali" ze seriálu. Měla ho srazit seriálová tramvaj. Ivan za vydatné scény odešel z placu. Druhý den si to se svým kolegou šel vyřídit.

Jeho herecký kolega se choval dost nekolegiálně, když začal spát s kreativní producentkou, aby mu dala velkou roli.A tak už bohužel na Ovana nevyzbylo místo. Jenže Ivan už je zoufalý. Nemá peníze ani žádnou jinou práci. Marika dokonce uvažuje o tom, že se vrátí znovu do práce jako zdravotní sestřička.

Ivan se po své hysterické scéně, kdy se omylem dozvěděl, že jako seriálový tramvaják zemře, vrátil na místo činu. Přijel do ateliéru vyřídit si účty s kolegou. A už podle fotky můžete poznat, že jeho vyřizování účtů nedopadlo příliš dobře. Holt, všechno nemůže být tak pozitivní jako vztah Olgy a Filipa, který právě teď přímo kvete. Protože Ivan právě teď prožívá existenční krizi stejně jako jeho rodina.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě tuto neděli ve 20.15!

Reprízy seriálu můžete sledovat každou sobotu na primě v 15.30.

Článek

Svatby v Benátkách – Ivan Drozd, král dramatu v akci

Ivana vyhodili ze seriálu: uvidíte krále dramatu v akci!

Následující scéna ve videu vám ukáže, jak to doopravdy chodí v českém showbyznysu. Kdo nespí s kreativní producentkou, ten nehraje! Nebo alespoň v seriálu, který natáčí ...

 

reklama