Detektiva Honzu Dolanského svede sexy Raluca

V pátek ve 20.15 vtrhne na Primu soukromý detektiv Jan Dolanský (jehož znáte jako hlas Prima COOL ;-) ), kterému zamotá nejen hlavu, ale i život krásná Malvína Pachlová…

To všechno ve filmu Raluca, sexem prosáklém krimi thrilleru, který možná někomu připomene oblíbené „kriminálky“ a jinému zase třeba typický film noir namíchaný s erotikou.

A za tím vším stojí scenárista a režisér Zdeněk Viktora, který se rozhodl natočit si prostě film podle svého. „Je to přímočarý film, čistý žánr, kde je hodně sexu, pár vražd, detektiv, luxusní dům, gangster…,“ poodhalil zákulisí natáčení režisér, jenž měl i při výběru herců šťastnou ruku.

Hlavní roli bývalého policisty, dnes soukromého detektiva, totiž svěřil Janu Dolanskému. „Má skvělou práci, v životě mu tak nějak všechno vychází, až v tomhle příběhu projde docela slušným kotrmelcem, který nečekal,“ popsal svoji roli Dolanský. Jedno zakopnutí však má už v životě za sebou a jak se nakonec ukáže, většinou vás takovéto věci v životě dohoní…

Podívejte se na trailer:

Jeho kamaráda policistu hraje David Novotný. „Podmínky natáčení byly řekl bych ´prozatímní´, ale natáčení bylo fajn, snažil jsem se do toho vnést svůj nadhled a energii a nikomu to nevadilo,“ vysvětlil s úsměvem herec Dejvického divadla. Jeho filmovou partnerku, která je zároveň detektivovou sekretářkou, ztvárnila brněnská herečka Helena Dvořáková.

Pro roli femme fatale s rumunským jménem Raluca pak režisér hledal nějakou začínající herečku. „I kostýmní výtvarnice po přečtení scénáře prohlásila, že Raluca je holka, která prostě nenosí kalhotky. A tak bylo jasné, že dost známých hereček se s větším množstvím sexu ve scénáři nedokáže popasovat,“ vysvětlil Viktora s tím, že volba nakonec padla na mladinkou Malvínu Pachlovou.

Ta má tak ve filmu hodně odvážné scény právě s Janem Dolanským. „Myslím, že na české poměry je tam těch odvážných scén docela dost, ale kameraman Aleš Hart je moc šikovný a dokázal je natočit velmi citlivě, až umělecky,“ svěřil se Dolanský, jehož při rozhodování přesvědčil právě scénář.

„O hercích jsem měl dost jasnou představu už při psaní scénáře a musím říct, že nikdo z oslovených mě neodmítl,“ řekl absolvent scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU Zdeněk Viktora, který dokonce získal prestižní americké stipendium Fulbrightovy nadace, díky němuž studoval na Tisch School of the Arts v New Yorku.

Mezi těmi, kteří neodmítli, tak určitě poznáte Kristýnu Frejovou, Danu Syslovou či Stanislava Majera. A na své si přijdou i dámy, kterým se líbí herci jako Radim Schwab či Petr Konáš.

Film Raluca přijde do kin už 11. prosince a Prima COOL vás na něj srdečně zve. :-)

reklama