Tomáš Verner na suchu? Sledujte dnes Show Leoše Mareše!

Show Leoše Mareše - 24. Díl  - Obrázek 4 Foto: Show Leoše Mareše - 24. Díl - Obrázek 4Foto: All

Tomáš Verner český krasobruslař a mistr Evropy z roku 2008 dnes předvede Olympijskou volnou jízdu z kanadského Vancouveru přímo v Show Leoše Mareše! Jako druhého hosta dnes přivítá Leoš Mareš slavného malíře Kristiána Kodeta.

Dnes večer uvidíte nejen volnou jízdu Tomáše Vernera, ale měli byste rozhodně vidět, jak se Leoš Mareš stane Tomášovým trenérem. To bude velká show! Sledujte už dnes večer před půlnocí na Primě Show Leoše Mareše! 

Malá ochutnávka jízdy Tomáše Vernera : 

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. 

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa:  https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

 Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! 

Nestihli jste včerejší díl se zpěvačkou Leonou Machálkodu a fotografem Robertem Vano? Nevadí! Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

 

Článek

Show Leoše Mareše - Od pondělí do pátku na Primě Foto:

Chcete se zúčastnit natáčení Show Leoše Mareše? Víme, jak na to!

Jste zvědaví jak probíhá natačení? Nemáte plán na pondělní a středeční večer? Nevíte kam vzít přítelkyni na rande? Chcete si udělat hezký večer s přáteli? Přijďte se...

Článek

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future  Foto:

Dnes je ten den, na který čekal Leoš už od svých třinácti let! Back to the Future v Show Leoše Mareše!

Fanoušci filmu z roku 1985 Návrat do budoucnosti si dnes připoměli den, kdy Marty McFly přišel do budoucnosti! Datum příchodu je právě 21. Října 2015. Sledujte dnešní Show...

Článek

Show Leoše Mareše - Janek Ledecký Foto:

Janek Ledecký se vrací na scénu a dnes večer se ocitne v časoprostoru! Sledujte Show Leoše Mareše před půlnocí na Primě!

Dnešními hosty late night Show Leoše Mareše jsou zpěvák Janek Ledecký a mistryně světa v nádechovém potápění Gabriela Grezlová!

 

 

 

 

reklama