TOP STAR: Slavné matky a dcery

Top Star magazín - Iva Kubelková Foto: Top Star magazín - Iva KubelkováFoto: All

Václav Vydra miluje koně – podle některých je ale týrá! Proč se Kuchařová poprala se sestrou? Jakubisko – jaký je život s transplantovaným srdcem? Diana Kobzanová tajně kouřila a podpálila dům.

Nenechte si ujít v TOP STAR magazínu ve středu  6. 3. ve 21.45 na Prima family.

MISS č. 7 a č. 8

I tento týden představíme  další dvě dívky, které se utkají o korunku České miss.

KUCHAŘOVÁ A SESTRA

Taťáně Kuchařové vyrostla konkurence. Navíc přímo v rodině. Její mladší sestra Lívie se chce stát zpěvačkou, ale ve světě modelingu by také jistě uspěla.

VYDRA ŽALOBA

Herec a milovník koní Václav Vydra přinesl do Česka novou metodu pečování o koňská kopyta. Kvůli ní čelí pomluvám a také žalobě z týrání zvířat.

KUBELKOVÁ Z MODELKY HEREČKOU

Herečka a moderátorka Iva Kubelková si své soukromí pečlivě střeží. Top Star magazínu prozradila, proč opustila modeling a jak se brání útokům stalkerů.

ZÁHROBSKÁ PŘÍBĚH

Slavná olympionička se dostává do formy po operaci mozku. Začíná nový život.  Znovu závodí, chce vyhrávat.  Je zamilovaná a plánuje rodinu.

SLAVNÉ MATKY A DCERY

Marcela Březinová s dcerou Vandou a Diana Kobzanová s maminkou Dobrou nám prozradí, jak spolu vycházejí a jestli si jsou podobné. Víme vše!

CESTY JITKY SMUTNÉ

Jitka Smutná opouští seriál Cesty domů. Její postava umírá a my jsme byli u toho, když se loučila se svými hereckými kolegy.

JAKUBISKO SRDCE

Jakubiskovi jsou spolu 30 let. Rozhovor o jejich svatbě, seznámení, vztahu, operaci, pomluvách v bulváru, nemoci a práci.

ZMIZELI Z POVRCHU

Kapela Lunetic se vrací po téměř 10ti letech - kde byli celou dobu?

VEČÍREK

I tento týden vyráží Agáta s mikrofonem na hvězdný večírek.

reklama