TZ: Akty za oběd, mladší milenec za večeři!

Vylomeniny_2776 Foto: Vylomeniny_2776Foto: All

Zvládnout během oběda nebo večeře pořídit si mladšího milence, nafotit akty, skvěle se pobavit a ještě za to dostat 20 tisíc korun? Žádný problém. A ve Vylomeninách toho můžete stihnout ještě mnohem víc!

Co byste řekli tomu zajít si na oběd nebo na večeři do restaurace, zadarmo se najíst a ještě vyhrát 20 tisíc korun? Ve Vylomeninách vám to splníme. Stačí zvládnout pět jednoduchých úkolů, které vám moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček zadají přes neviditelné sluchátko a trochu se pobavit na úkor vašeho spolustolovníka. Nemáte se čeho bát, zlobit se na vás určitě nebude. Naopak. Budete se oba královsky bavit!

A nejen o mužích, i když složení první dvojice k tomu svádí. Ostatně co jiného by na obědě měly probírat matka s dcerou, obzvlášť když matka coby první zadání dostane za úkol použít v konverzaci pětkrát sousloví pohledný mladík a ve druhém jednomu takovému posílá vzdušné polibky? A netrvá dlouho a jeden takový pohledný mladík dorazí ke stolu s tím, že ho Helena přece dobře zná a že je její milenec. Jenže přece jenom, Heleně už není dvacet a za takovou přízeň musí zaplatit. Teď aktuálně po ní její milenec požaduje, aby na něj přepsala svůj, respektive dceřin byt. Co na to šokovaná Veronika, která až do dnešního oběda zřejmě neměla tušení, co dřímá v její matce?

A v choulostivých tématech pokračuje i druhý pár. Dlouhovlasá blondýna Oxana začíná hru tím, že má použít v konverzaci jména pěti infekčních chorob a následně uzmout z vedlejšího stolu spropitné, které tam zanechali předchozí hosté. A kdyby jen to! Krádež musí následně odčinit modlitbou, což v kombinaci se slovy „vole“ a jinými, která používá v konverzaci se svým partnerem, vyvádí z míry i naše moderátory. A to její partner ještě neví, že Oxana by s ním ráda nafotila akty, za které by pak mohli získat solidní finanční odměnu. Tedy pokud se předtím nerozejdou ve zlém kvůli Oxanině zlodějině.

Martin ze třetího soutěžního páru zdá se není zrovna typ, který by na veřejnosti dával průchod svým citům, natož pak nějaké vášni. Ve Vylomeninách ale bude muset! A dělá to bohužel natolik okatě, že Tereza záhy pojme podezření: líbá mě, protože chce, nebo proto, že musí? „Tak co bude ten další úkol? Řekni mi, co bude ten další úkol, jinak se zvednu a odejdu,“ říká svému partnerovi Tereza. Na to, že se poznali teprve před měsícem a půl, slušný odhad. Ustojí Martin tuhle výzvu, nebo prozradí Tereze, že je sleduje skrytá kamera?

 

 

Vylomeniny startují v pondělí 1. dubna ve 21.45 na Prima family!

reklama