TZ: Čarodějnice a jeskynní erotoman – Pekelná výzva (8.)

Čarodějnice a jeskynní erotoman – Pekelná výzva (8.) - Obrázek 8 Foto: Čarodějnice a jeskynní erotoman – Pekelná výzva (8.) - Obrázek 8Foto: All

Pekelná výzva s pořadovým číslem osm připraví opět nejedno pořádné překvapení. Například i výmluvná Iva Pazderková se pustí do znakové řeči! Jedno je ale jisté – bolest, utrpení a ponížení znovu přinesou jednomu člověku možnou výhru až 100 tisíc korun. Kdo to bude a kolik si nakonec odnese?

Dozvíte se už ve čtvrtek 4. 4. na Prima COOL.

 

O možných sto tisíc korun se tento čtvrtek utká následující pětice hráčů: Lúmenn, Ondra, Radim, Štěpán a Bára. Všichni zažijí pekelné utrpení, ale vyhrát může jen jeden. Ostatní, jak už jste na to v Pekelné výzvě zvyklí, odejdou domů s prázdnou. Než se ale začne hrát, musejí hráči trochu poznat jeden druhého. K tomu v Pekelné výzvě slouží netradiční dotazník. V tomto se například dozvíte, kdo má na prsou vytetovaného jelena, kdo a proč si musel sundat piercing z intimních partií, kdo se miloval v krápníkové jeskyni nebo kdo si dal k obědu syrového hada. Jakmile bude všem všechno jasné, pustíme se do prvního kola.

 

Stává se v Pekelné výzvě už tradicí, že štáb soutěžící v každém díle trochu krášlí. A tento nebude výjimkou. Začíná se hned v prvním kole, kdy pětice sice bude odpovídat na otázky, u toho si ale bude muset krášlit obličej kolíčky na prádlo. Kdo jich na konci kola bude mít na tváři a uších nejvíc, dostane navíc dva body. A otázky? Podíváme se na animovaný film, bude se také trochu počítat a na řadu přijde i anatomie. Iva Pazderková se bude ptát, kde máme na těle krejčovský sval. Lúmenn si myslí, že na zádech, další nevědí.

 

Druhé kolo v sobě nese gastronomický podtext, který soutěžícím vykouzlí zajímavé aplikace na tričku i na hlavě. Ačkoliv mají odpovídat slovy začínajícími na C, Ondra si myslí, že opakem startu začínajícím na C je konec. Bude to pro něj znamenat konec v soutěži? Nebo se dostane ještě do dalšího kola, kde soutěžící opět o něco zkrásní, tentokrát díky mucholapkám?

 

Skutečné utrpení však začíná až v kole následujícím. Zatímco hráči nechávají na svá těla působit směs vajec a lepidla z mucholapek, Iva Pazderková zve na scénu doktora Pilulkina, který jim udělí pár přesných zásahů. Mimo jiné třeba také do krejčovského svalu. Tedy pokud ho u hubeňoučké Lúmenn vůbec najde. Se stoupající mírou utrpení trpí i mozkové závity. Takže se například dozvíme, že lazebník je ten, kdo dělá v lázních, a naopak nedozvíme, ve kterém městě sídlí slavný Scotland Yard.

 

Bolest vystřídá znovu gastronomie. Otázky budou ještě triviálnější, ale právě na ty triviální bývá hledání odpovědi nejsložitější. Vědí soutěžící třeba, jak se jmenuje moderátorka pořadu, v němž právě účinkují? A vědí, jakou postavu ztvárnila v trilogii Slunce, seno herečka Helena Růžičková?

 

Poslední kolo bude pak už tradičně o boji nejtěžším – totiž sám se sebou. A čeká vás jedno pořádné překvapení! Jak si vítěz poradí s otázkami typu, kolik je tisíc krát jeden milion nebo jak se jmenují tři kůstku v uchu, se podívejte ve čtvrtek 4. 4. ve 20.15 na Prima COOL.

 

 

V Praze dne 2. 4. 2013

 

Filip Sychra

PR koordinátor Prima COOL

GSM: 603 702 310

 

reklama