TZ: Český Belmondo, burleska v běžném životě a debilní kecy

SJK_36.díl - Lady Mousellyca 2 Foto: SJK_36.díl - Lady Mousellyca 2Foto: All

Martin Kraus – český Belmondo čerstvě oceněný cenou TýTý za Objev roku, Lady Mousellyca – první dáma české burlesky a ViralBrothers – Erik Meldik a Čeněk Stýblo se představí v další Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 10. května od 22.15 na Prima family.

 

Jmenovec moderátora – Martin Kraus přišel v dobré náladě a nejen proto, že nedávno získal TýTý v kategorii Objev roku. Dobrou náladu má prý pořád. „Jste si jistý, že to bylo regulérní?“ rýpnul si moderátor s ohledem na skutečnost, že ve stejné kategorii byl nominován také moderátorův syn, Jáchym Kraus. „Víte, stačila jedna chybička v esemesce při hlasování… Třeba trochu zaměnit křestní jméno," dobíral si moderátor herce, který nakonec s úsměvem připustil, že skutečnost, že v kategorii bylo nominováno více Krausů, mohla být pro diváky zavádějící. Probrali spolu Martinovu roli v seriálu Cesty domů a Martin prozradil, že má velmi rád film, v němž hrál Jan Kraus jako dítě. „Teď si nemohu vzpomenout na jméno toho filmu… To je ostuda. Nějak jako: Lišáci, Myšáci a Šibeničáci," zkoušel si vzpomenout Martin. „No, skoro jste se trefil… Lišáci, Myšáci a Šibeničák," opravil ho moderátor. Probrali spolu partnerský vztah Martina Krause. Dozvíte se, co se mu nejvíce líbí na dívkách nebo jakou roli by si rád zahrál, a i když je prý Martin romantik, role milovníka to nebude.

 

Za dalšího hosta – Annu Pačesovou alias Lady Mousellycu hovořilo více její tělo než slova. Je to totiž jedna z nejlepších burleskových tanečnic a své umění hned v úvodu předvedla. Stylově oblečená àla burleska chodí i ve svém soukromí. „Mně se to líbí být takhle nalíčená, oblečená, bledá. Chodím ve stylu 30.–60. let. Střídám styly. Nemůžu přece vypadat pořád stejně," dodala. Jan Kraus chtěl vědět, jestli i její partner je takto staromódní. „Nedá se ode mne nutit… Občas mu ale vadí, že po nás lidi venku koukají," prozradila. I přesto, že má Anna zálibu ve starých věcech, s přítelem chodí do kina na „normální filmy“ a také hraje počítačové hry.

 

ViralBrothers je jedna z nejoblíbenějších dvojic českého internetu a tvoří ji   Erik Meldik a Čeněk Stýblo. Diváci je znají pod značkou „Debilní kecy.“ A kde hledají inspiraci? „Základ je, že se sejdeme a řekneme si, co říkaly naše matky, naše holky, pak se ptáme našich známých, jaké má debilní kecy jejich máma. A pak už jde jen o to vybrat ty nejvtipnější a realizovat to," vysvětlili kluci. „Co tomu říkají vaše matky, když třeba uděláte Debilní kecy matek?" ptal se moderátor. „Moje matka brečela. Ale smíchy. Moderátor se zajímal o to, jaký to má dopad na jejich soukromý život. „Naše fanynky jsou všude," ujistili ho hosté. „Stává se, že nás třeba lidi někde venku poznají a zařvou na nás: Debilní kecy," svěřili se.

 

 

reklama